40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Brest” pret “Monaco”

Bresta, 18:00 @ 31.10.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Lai arī “Monaco” blīvajā Francijas futbola čempionāta tabulā ieņem tikai astoto vietu un sezonas pirmo daļu var vērtēt kā diezgan nestabilu un viduvēju, komandas sniegums un rezultāti nu jau kādu laiku uzlabojas. Iepriekšējo deviņu spēļu laikā piedzīvots tikai viens zaudējums – 0:2 Lionā -, bet Francijas čempionātā uzvarēts četrās no piecām iepriekšējām spēlēm.

Šajā nedēļas nogalē “Monaco” viesosies pie vienas no pastarītēm “Brest”, kas, tāpat kā “St.-Etienne”, turpina gaidīt savu pirmo uzvaru sezonā – līdzšinējās vienpadsmit cīņās fiksēti seši neizšķirti un pieci zaudējumi. Kaut arī “Brest” nevajadzētu arī novērtēt par zemu, jo tās iegūtais punktu skaits krietni atpaliek no potenciālā punktu skaita (tās xP rādītājs ir 12,7 – 6,7 neiegūtie punkti ir lielākais skaits līgā), “Monaco” sastāva kvalitāte, relatīvi nebūtiskie iztrūkumi (“Monaco” nebūs Seska Favregasa, toties mājinieku lazaretē ir gan Pols Lans, gan arī Romēns Del Kastiljo) un retais brīvais nedēļas vidus, kas ļāva pilnvērtīgi gatavoties mačam, ir lieli argumenti, lai no Niko Kovāča vienības svētdien gaidītu trīs punktus.

Prognoze neprecīza: “Brest” uzvara 2:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Monaco" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.77
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90