Prognoze: “Brest” pret “Monaco”

Bresta, 18:00 @ 31.10.2021

Prognoze neprecīza!

Lai arī “Monaco” blīvajā Francijas futbola čempionāta tabulā ieņem tikai astoto vietu un sezonas pirmo daļu var vērtēt kā diezgan nestabilu un viduvēju, komandas sniegums un rezultāti nu jau kādu laiku uzlabojas. Iepriekšējo deviņu spēļu laikā piedzīvots tikai viens zaudējums – 0:2 Lionā -, bet Francijas čempionātā uzvarēts četrās no piecām iepriekšējām spēlēm.

Šajā nedēļas nogalē “Monaco” viesosies pie vienas no pastarītēm “Brest”, kas, tāpat kā “St.-Etienne”, turpina gaidīt savu pirmo uzvaru sezonā – līdzšinējās vienpadsmit cīņās fiksēti seši neizšķirti un pieci zaudējumi. Kaut arī “Brest” nevajadzētu arī novērtēt par zemu, jo tās iegūtais punktu skaits krietni atpaliek no potenciālā punktu skaita (tās xP rādītājs ir 12,7 – 6,7 neiegūtie punkti ir lielākais skaits līgā), “Monaco” sastāva kvalitāte, relatīvi nebūtiskie iztrūkumi (“Monaco” nebūs Seska Favregasa, toties mājinieku lazaretē ir gan Pols Lans, gan arī Romēns Del Kastiljo) un retais brīvais nedēļas vidus, kas ļāva pilnvērtīgi gatavoties mačam, ir lieli argumenti, lai no Niko Kovāča vienības svētdien gaidītu trīs punktus.

Prognoze neprecīza: “Brest” uzvara 2:0

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Monaco" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.77
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda
Sportacentrs.com apskatnieks
Par ekspertu

Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.

Likmes
12
Precīzas
1
Zaudētas
11
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
232
Precīzas
104
Zaudētas
124
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT