40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Brazīlija izrādīs sīvu pretestību Spānijai

Džakarta, 16:30 @ 28.08.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Brazīlija – Spānija 78:96

Otrās spēļu kārtas otrajā dienā fokuss vakara spēlei pēc vietējā laika, kurā tiksies Spānija pret Brazīliju jeb divas komandas, kas ir izteiktas favorītes savā grupā.

Abas komandas iesāka turnīru ar ļoti pārliecinošām uzvarām, attiecīgi Brazīlija pret Irānu un Spānija pret Kotdivuāru. Spānija šajā spēlē pēc bukmeikeru vērtējuma ir izteikta favorīte, bet manas domas šajā spēlē ar viņiem nesakrīt.

Lai gan Spānija ir esošā Eiropas čempione, komandai kopumā vēl arvien notiek paaudžu maiņa un daudzās pozīcijās ir spēlētāju deficīts. Atskatoties uz pārbaudes spēlēm, kur jātiekas bija ar līdzīgām komandām, tad Spānija zaudēja Kanādai un ASV, ar 20 punktiem uzvarēja Slovēniju un ar deviņiem punktiem Dominikānu.

Brazīlija toties pieveica Austrāliju un sīvās spēlēs zaudēja Itālijai (-6) un Serbijai (-4), tieši šīs spēles ir mans indikators, ka arī pret Spāniju Brazīlija nospēlēs labu un sīvu spēli un nezaudēs ar vairāk kā 9 punktiem. Brazīlija ir labi komplektēta komanda ar jaunajiem un talantīgajiem (Kaboklo, Jago), kā arī pieredzi (Benitu, Huertasu). Nosauktie spēlētāji ir ar ļoti labām szonām Eiropā.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Brazīlija: Āzijas Handikaps +9.5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.85
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73