Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Bosnija pret Ukrainu

Zenica, 21:45 @ 16.11.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Eiropas zonas D apakšgrupā pirmo vietu un tiešo ceļazīmi uz Pasaules kausa finālturnīru jau ir garantējusi Francija, bet uz otro vietu un tikšanu pārspēlēs turpina pretendēt divas izlases – Somija un Ukraina, kas atpaliek par diviem punktiem. Somus gaida mājas spēle, Ukrainu – izbraukuma spēle, taču ukraiņi joprojām ir saglabājuši visai labas cerības – pašiem jāuzvar Bosnija un Hercegovina, kas, vairākumā ielaižot divus vārtus pret Somiju, ir zaudējusi cerības uz otro vietu, un jācer, ka somi nepārspēs pasaules čempioni Franciju.

Ukrainai vēlams būtu uzvarēt rezultatīvā cīņā – gūstot vismaz divus vārtus un, vēlams, ar vismaz divu vārtu starpību, kas Somijai nozīmētu pat neizšķirta nederēšanu. Tomēr primārais uzdevums ir uzvara viesos pret krīzē esošu pretinieku, kas ir zaudējis cerības un kas visdrīzāk atkal spēlēs bez sava uzbrukuma līdera Edina Džeko, kurš savainojuma dēļ spēli pret Somiju vēroja no tribīnēm.

Ukraina tikmēr iepriekšējo spēļu kārtu izlaida un Odesā aizvadīja pārbaudes spēli pret Bulgāriju, izspēlējot kārtējo 1:1. Šā gada 17 spēlēs ukraiņiem tas bija jau desmitais neizšķirts pamatlaikā un jau devītais(!) neizšķirts ar rezultātu 1:1. Ukrainas rindās ir visi vadošie spēlētāji ar Oleksandru Zinčenko, Andriju Jarmolenko un Romanu Jaremčuku priekšgalā, un tai ir visi priekšnoteikumi, lai sev vajadzīgo rezultātu panāktu. Tad atliktu “tikai” saņemt labas vēstis no Helsinkiem.

Prognozēju Ukrainas uzvaru.

Prognoze precīza: Ukrainas uzvara 2:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Ukrainas uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.80
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90