Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Bogdanoviča brigāde apturēs Kanādas zvaigznes

Manila, 11:45 @ 08.09.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Serbija – Kanāda 95:86

Pirmais no diviem pusfināliem, tajā tiksies viena no sīkstākajām un disciplinētākajām basketbola komandām turnīrā Serbija pret vienu no talantīgākajām komandām jeb Kanādu.

Duelis, kurā arī bukmeikeri nav viennozīmīgi un, lai gan favorīte ir Kanāda, bet arī Serbijas iespējas uzvarēt netiek vērtētas zemu, līdz ar to es sliecos piekrist viņiem un pat sliekties uz to, ka Serbija uzvarēs šo spēli. Kāpēc?

Lai gan Serbija nav novākusi optimālo sastāvu, galvenokārt pietrūkstot Nikolam Jokičam, man ļoti patika kā Serbija nospēlēja pret Lietuvu un patiesībā zaudējums pret Itāliju bija īpaši vērtīgs, kas kārtīgi sapurināja komandu. Spēlē pret Lietuvu ļoti izpaudās komandas disciplīna, ļoti labi darbojoties aizsardzībā kā komandai, kā arī liels faktors bija centrs Nikola Milutinovs, kurš, manuprāt, būs atslēgas spēlētājs arī šajā spēlē, es pat teiktu, ka viņš ir labākais centrs šajā turnīrā un rītdien gaidāma smaga diena arī Olinikam un Pauelam.

Analizējot šo dueli, man atmiņā atausa Brazīlijas spēle pret Kanādu, kur komanda, spēlējot ilgus un pacietīgus uzbrukumus un lieliski nospēlējot Jago-Kaboklo, pieveica Kanādu, gaidāmajai spēlei vēlos vilkt paralēles, Bogdanoviča-Milutinova tandēms var būt ļoti bīstams Kanādai. Ja Dilons Brukss prata palīst zem ādas Dončičam, tad ar nosvērtāko Bogdanoviču būs krietni grūtāk, kā arī neaizmirstam par ļoti labu turnīru aizvadošajiem Jovičiem un allaž bīstamo Guduriču. Mana intuīcija saka, ka Serbija uzvarēs mazrezultatīvā spēlē.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Serbija uzvar + kopējie gūtie punkti zem 176,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients5.30
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73