Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Bills” vai “Jets”?

Bufalo, 23:25 @ 09.01.2022
Prognozes rezultāts:Atgriezta

Likme atgriezta!

Teorētiski viena no vieglākajām pēdējās spēļu nedēļas spēlēm NFL trāpījusies “Bills” komandai, kura uzņems pagrabstāva komandu Ņujorkas “Jets”. “Bills” sezona ir gājusi kā pa kalniem, taču, kopumā skatoties, sezonas sākumā komanda bija kalnā, bet vēlāk sākusi no tā nokāpt. “Bills” uzbrukums ir galvenais problēmu cēlonis, un viens no pirmsezonas MVP kandidātiem Džošs Allens savu statusu šogad nav attaisnojis, 16 spēlēs izmetot 15 pārtvertas piespēles. Taču tieši piespēles skaitās “Bills” trumpis, un tas vismaz pagaidām cerības nevieš.

“Jets” šo sezonu jau ir zaudējusi, taču, kopumā skatoties, tieši pēdējās spēlēs tiek rādīts vissaturīgākais sniegums! Iespējams, ka uz jaunajiem spēlētājiem netiek izdarīts spiediens, tieši tad tie rāda savu potenciālu. Pēdējās 3 spēlēs vidēji gūti 22,5 punkti ir ļoti labs rādītājs!

Mana likme būs, ka “Jets” nezaudēs ar vairāk kā 17 punktiem un lūk kādēļ – laikapstākļi Bufalo solās būt gana slikti piespēļu futbolam, kas nozīmē, ka rezultāts varētu nebūt liels. “Jets” noteikti spēlēs un turpinās testēt savu pirmo sastāvu, savukārt “Bills” otrajā puslaikā varētu atkāpties no lielas līderu izmantošanas, jo priekšā ir nodrošināti playoff un traumēt kādu līderi nozīmētu katastrofu!

Likme atgriezta: “Bills” uzvara 27:10

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Atgriezta
Prognoze: "Jets" handikaps +17
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients1.84
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54