40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Bertāns & Co sezonu sāks mājās

Sevilja, 21:45 @ 18.09.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Spānijas ACB līga var sākties! Sestdienas vakarā sezonu uzsāks Daira Bertāna pārstāvētā “Real Betis” un “Andorra”, savukārt pagājušajā sezonā savstarpējos dueļos uzvarēja komanda, kas spēlēja savā laukumā.

“Real Betis” galvenais treneris ir Huans Plaza. Pagājušajā sezonā viņš pievienojās sezonas gaitā, un pēc tam komandas sniegums uzlabojās. Starpsezonā kluba rindās notika lielas pārmaiņas, sastāvs kļuvis konkurētspējīgāks, Dairim Bertānam arī kļūstot par vienu no papildinājumiem.

“Andorra” izdevās noturēt sastāva kodolu, taču iepriekšējā sezonā bija problēmas ar spēli izbraukumā. Ņemot vērā, ka “Real Betis” spēlēs savā laukumā, prognozēju, ka Bertāns ar komandas biedriem sezonu uzsāks ar uzvaru.

Prognoze precīza: “Real Betis” uzvara 102:98

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Real Betis" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.14
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63