5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: Beļģijas un Krievijas duelis

Sanktpēterburga, 22:00 @ 12.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Vēl ne tik sen Beļģiju saucām par perspektīvu komandu un tumšo zirdziņu, bet nu Sarkanie velni ir vispieredzējušākā un arī otrā vecākā komanda visā finālturnīrā. Un arī viena no galvenajām favorītēm uz titulu – šai paaudzei beidzot ir jārāda rezultāts, un nemaz tik daudz iespēju šai paaudzei var arī vairs nebūt palicis.

Lai arī Beļģija ir grupas favorīte un normālos apstākļos būtu liela favorīte arī pret Krieviju, pirmajā kārtā no beļģiem izcilu sniegumu diezin vai ir vērts gaidīt. Savainojumu dēļ ierindā nebūs Kevina De Breines un Aksela Vitsela, kas būs liels zaudējums vidējā līnijā, bet Edens Azārs pārbaudes spēlēs aizvadīja tikai astoņas minūtes.

Diezgan paredzami, ka beļģi iešūposies tikai turnīra gaitā, tomēr arī bez De Breines un vēl ne labākajā formā esošu Edenu Azāru sastāvs ir pietiekami dziļš, lai Krievijas barjerai un Sanktpēterburgas līdzjutēju spiedienam tiktu pāri un turnīru sāktu ar uzvaru. Ja partneri radīs momentus, Itālijas čempions Romelu Lukaku savu darbiņu izdarīs.

Prognoze precīza: Beļģijas 3:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Beļģijas uzvara
KategorijaFutbols
Koeficients1.87
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes8
Precīzas2
Zaudētas6
Atgrieztas0
Peļņa:-4,18
Prognozes284
Precīzas131
Zaudētas149
Atgrieztas4
Peļņa:-10,12

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu