Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Beļģijas un Itālijas duelis

Minhene, 22:00 @ 02.07.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Abas izlases “Euro 2020” ceturtdaļfinālu sasniegušas lieliskā formā, vismaz rezultātu ziņā pilnīgi noteikti. Beļģijai ir piecu uzvaru sērija un 13 nezaudētas spēles pēc kārtas (11-2-0, vārti 32:8), bet Itālija ir uzvarējusi 12 mačos pēc kārtas (Austrija astotdaļfinālā gan tika pieveikta tikai pagarinājumā) un nav zaudējusi jau 31 spēlē pēc kārtas (26-5-0, vārti 83:8), labojot valstsvienības rekordu. Itālija nav zaudējusi jau 34 mēnešus – kopš tikšanās Nāciju līgā ar Portugāli (0:1).

Lai arī Itālija finālturnīrā vēl nav tikusies ar grandu, droši vien tik un tā ar itin lielu pārliecību var teikt, ka pirmajos četros mačos kopumā tieši itālieši ir demonstrējuši stabilāko un saturīgāko sniegumu. Itāliju, domājams, nelielas favorītes lomā varētu likt arī labākajos sastāvos, bet Beļģijai par sliktu nākušas veselības problēmas – ļoti iespējams, ka beļģiem nevarēs palīdzēt komandas līderi Kevins De Breine un Edens Azārs. Pat ja viņi tomēr dosies laukumā un varbūt pat sākumsastāvā, viņi kopš astotdaļfināla nav trenējušies un nez vai būs iespējami labākajā sportiskajā formā.

Tāpat Beļģijai turnīrs beidzies arī sākumsastāva pusaizsargam Timotī Kastaņam, savukārt Itālijas izlases galvenajam trenerim Roberto Mančīni ir daudz patīkamākas galvas sāpes sastāva sakarā. Viņam būs jāizšķiras, vai aizsargi Džordžo Kjellīni un Alesandro Florenci ir pietiekami atguvušies, lai varētu atgriezties pamatsastāvā, un tāpat atsevišķās pozīcijās varētu nākties lemt, vai Manuelu Lokatelli un Mateo Pesīnu sūtīt nomināli pirmo numuru Marko Verrati un Nikolo Barellas vietā. Itālijai finālturnīrā ir ļoti garš soliņš, un vismaz līdz šim rotācijas strādājušas ļoti harmoniski un Mančīni ir bijusi iespēja arī ar maiņu palīdzību lauzt spēles gaitu otrajā puslaikā.

Prognozēju, ka Itālijas izlase uzvarēs pamatlaikā.

Prognoze precīza: Beļģija – Itālija 1:2

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Itālijas uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.35
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90