40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Bears” pret “Giants”

Čikāga, 20:00 @ 02.01.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Divu švaku komandu tikšanās NFL, iespējams, nebūs skatītāju iecienītākā spēle, taču noteikti vērtīga likmju likšanai! “Bears” komandai šogad neizdodas nekas. Uzbrukums nav progresējis ne par mata tiesu, taču šeit lielu atbildību prasa uzņemties galvenajam trenerim.

Aizsardzība lāčiem joprojām ir laba, taču arī tai gadās pieļaut lielas kļūdas, un, psiholoģiski zinot to, ka uzbrukums neko daudz neparādīs, iespējams, dažreiz nolaižas rokas. Vidēji spēlē 17,7 punkti lāčus ierindo vienā no pēdējām vietām NFL šajā rādītājā un neticu, ka kaut kas var mainīties šajā spēlē.

“Giants” futbola komanda ir atmetusi jebkādas cerības šogad kaut ko sasniegt. Vidēji spēlē 16,5 punkti ir vēl zemāks līmenis par lāčiem, un šie vājie rezultāti ir tieši pēdējās spēlēs, kurās nespēlē pamatsastāva “quarterback” Daniels Džounss, kurš, iespējams, šosezon vairs nespēlēs. Maiks Glenons, manuprāt, savā karjerā vairs neuzvarēs nevienu NFL spēli. Skarbi, bet patiesi. “Giants” nav ko piedāvāt uzbrukumā lāčiem, taču aizsardzība savu darbu turpina darīt, līdz ar ko prognozēju mazrezultatīvu spēli.

Mana likmes būs “Bears” uzvara ar vismaz 3 punktiem un kopējais punktu skaits spēlē zem 46.

Prognoze precīza: “Bears” uzvara 29:3

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Bears" handikaps -3 un kopā zem 46 punktiem
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients 2.00
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54