Minhene, 22:00 @ 08.12.2021

Prognoze precīza!

Minhenes “Bayern” UEFA Čempionu līgas dominējusi, piecās spēlēs izcīnot tikpat uzvaras, savukārt “Barcelona” atrodas otrajā pozīcijā, tiesa, par vietu nākamajā kārtā komanda nevar justies droši, jo trešās vietas īpašniece “Benfica” atpaliek vien par diviem punktiem.

Pēdējās trīs savstarpējās spēlēs “Bayern” pratusi apspēlēt “Barcelona”, turklāt divi no panākumiem bijuši itin pārliecinoši – 3:0 un 8:2. Pirmais no tiem bija šīs sezonas pirmajā duelī. Nedēļas nogalē “Bayern” Vācijas Bundeslīgā tika galā ar Dortmundes “Borussia”, un kā motivācija Minhenei var kalpot Roberta Levandovska netikšanas pie “Zelta bumbas”.

“Barcelona” kopumā sākusi spēlēt labāk, tomēr pēdējā Spānijas čempionāta mačā zaudēts “Real Betis”. Prognozēju, ka “Bayern” apliecinās favorītes statusu un uzvarēs.

Prognoze precīza: “Bayern” uzvara 3:0

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Bayern" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.67
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns
TV3 Sport futbola komentētājs
Par ekspertu

TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.

Eksperta statistika
Likmes
2
Precīzas
1
Zaudētas
1
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
161
Precīzas
65
Zaudētas
92
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT