Prognoze: “Bayern” noslēgs sēriju

Krailshaima, 21:30 @ 25.05.2021

Prognoze precīza!

Vācijas basketbola Bundeslīgas ceturtdaļfināla ceturto spēli otrdienas vakarā aizvadīs Krailshaimas “Hakro Merlins” un Minhenes “Bayern”. Vadībā sērijā ar 2-1 atrodas “Bayern”, līdz ar to komandai vajag tikai vienu panākumu, lai iesoļotu pusfinālā.

Savā laukumā “Bayern” izcīnīja divas uzvaras, no kurām viena bija ar 20 punktu pārsvaru, bet otra – tikai ar četru. Minhenei atlika izcīnīt uzvaru izbraukumā, bet nekā – “Hakro Merlins” spēlēja ļoti labi abos laukuma galos, kas deva +14 galarezultātā.

Skaidrs, ka “Bayern” negribēs riskēt, tāpēc darīs visu iespējamo, lai šovakar pabeigtu sēriju. Nav daudz jautājumu, ka Minhenes sastāvs ir krietni labāks, kā arī noteikti Andrea Trinkjēri būs kārtīgi sabļāvis uz saviem padotajiem, kas dos papildu stimulu izcīnīt uzvaru.

Prognozēju, ka “Bayern” uzvarēs ar vismaz piecu punktu pārsvaru (handikaps -4,5).

Prognoze precīza: “Bayern” uzvara 86:72

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Prognoze: "Bayern" handikaps -4,5
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.60
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya
Eurosport komentētājs
Par ekspertu

Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols

Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
374
Precīzas
149
Zaudētas
218
Atgrieztas
7
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT