Prognoze: “Bayern” gribēs reabilitēties

Vitorija, 21:30 @ 21.01.2022

Prognoze precīza!

Piektdienas vakarā ULEB Eirolīgā norisināsies četras spēles. Patīkami, ka šajā nedēļā neviens no mačiem nav pārcelts. Vitorijā vietējā “Baskonia” tiksies ar Minhenes “Bayern”. Laukuma saimniece ar septiņām uzvarām un 12 neveiksmēm turnīra tabulā atrodas 15. vietā, savukārt vācu klubs ar bilanci 8-11 ieņem 12. pozīciju.

“Baskonia” aizvadījusi visai saspringtu nogriezni. Tieši pirms nedēļas Eirolīgā piedzīvots zaudējums pret Madrides “Real”, bet pēc tam vēl divi mači Spānijas čempionātā, uzvaras un zaudējumus dalot uz pusēm, turklāt pēdējā cīņa bija pirms divām dienām izbraukumā.

“Bayern” dubultajā Eirolīgas nedēļā vispirms savā laukumā pieveica Kauņas “Žalgiri”, bet pēc tam piekāpās “Monaco”. Nedēļas nogalē Minhenei pārliecinoša uzvara Vācijas čempionātā.

Tieši pirms Ziemassvētkiem komandas tikās Vācijā, uzvaru izcīnot “Baskonia”, taču spēle kopumā bija kā uz nažiem. Lai varētu aizķerties un turpinātu cīņu par “play-off”, Minhene nevar atļauties zaudēt, komanda kopumā ir labāk nokomplektēta, tāpēc prognozēju “Bayern” uzvaru.

Prognoze precīza: “Bayern” uzvara 84:77

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Bayern" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.47
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Par ekspertu

Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...

Likmes
16
Precīzas
10
Zaudētas
6
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
141
Precīzas
78
Zaudētas
62
Atgrieztas
2
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT