Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Bayern” gribēs reabilitēties

Vitorija, 21:30 @ 21.01.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Piektdienas vakarā ULEB Eirolīgā norisināsies četras spēles. Patīkami, ka šajā nedēļā neviens no mačiem nav pārcelts. Vitorijā vietējā “Baskonia” tiksies ar Minhenes “Bayern”. Laukuma saimniece ar septiņām uzvarām un 12 neveiksmēm turnīra tabulā atrodas 15. vietā, savukārt vācu klubs ar bilanci 8-11 ieņem 12. pozīciju.

“Baskonia” aizvadījusi visai saspringtu nogriezni. Tieši pirms nedēļas Eirolīgā piedzīvots zaudējums pret Madrides “Real”, bet pēc tam vēl divi mači Spānijas čempionātā, uzvaras un zaudējumus dalot uz pusēm, turklāt pēdējā cīņa bija pirms divām dienām izbraukumā.

“Bayern” dubultajā Eirolīgas nedēļā vispirms savā laukumā pieveica Kauņas “Žalgiri”, bet pēc tam piekāpās “Monaco”. Nedēļas nogalē Minhenei pārliecinoša uzvara Vācijas čempionātā.

Tieši pirms Ziemassvētkiem komandas tikās Vācijā, uzvaru izcīnot “Baskonia”, taču spēle kopumā bija kā uz nažiem. Lai varētu aizķerties un turpinātu cīņu par “play-off”, Minhene nevar atļauties zaudēt, komanda kopumā ir labāk nokomplektēta, tāpēc prognozēju “Bayern” uzvaru.

Prognoze precīza: “Bayern” uzvara 84:77

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Bayern" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.47
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29