40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Basilašvili sniegums uzlabosies

Parīze, 15:15 @ 26.05.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

“French Open” turnīra otrajā kārtā savā starpā tiksies ranga 24. numurs Nikolozs Basilašvili un 60. labākais tenisists Makenzijs Makdonalds. Pirmajā kārtā Basilašvili pārsteidza ar savu sniegumu, taču sliktā ziņā, jo zaudēja pirmos divus setus, bet trešo uzvarēja tikai taibreikā.

Basilašvili nav spēlējis pārāk labi uz māla, jo no aizvadītām 11 cīņām viņš uzvarējis tikai piecas. Iepriekšējās divās sezonās Makdonalds pārvarējis pirmo “French Open” kārtu, un arī šis gads nav izņēmums, bet panākums gūts četros setos pret 156. ranga numuru Franko Agamenonu.

Pirms Parīzes amerikānis spēlējis slikti, jo divos mēnešus izcīnīja tikai divas uzvaras, kā arī Makdonaldam māls nav tas patīkamākais segums.

Skaidrs, ka neviens no spēlētājiem pirmajā kārtā nerādīja labāko sniegumu, taču favorīts šajā spēlē ir Basilašvili, kurš noteikti spēlēs labāk. Prognozēju Basilašvili uzvaru ar vismaz trīs (-3) geimu pārsvaru.

Prognoze neprecīza: Makdonalda uzvara 6:3, 6:1, 6:4

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Basilašvili handikaps -3
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.74
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19