Prognoze: Basilašvili sniegums uzlabosies

Parīze, 15:15 @ 26.05.2022

Prognoze neprecīza!

“French Open” turnīra otrajā kārtā savā starpā tiksies ranga 24. numurs Nikolozs Basilašvili un 60. labākais tenisists Makenzijs Makdonalds. Pirmajā kārtā Basilašvili pārsteidza ar savu sniegumu, taču sliktā ziņā, jo zaudēja pirmos divus setus, bet trešo uzvarēja tikai taibreikā.

Basilašvili nav spēlējis pārāk labi uz māla, jo no aizvadītām 11 cīņām viņš uzvarējis tikai piecas. Iepriekšējās divās sezonās Makdonalds pārvarējis pirmo “French Open” kārtu, un arī šis gads nav izņēmums, bet panākums gūts četros setos pret 156. ranga numuru Franko Agamenonu.

Pirms Parīzes amerikānis spēlējis slikti, jo divos mēnešus izcīnīja tikai divas uzvaras, kā arī Makdonaldam māls nav tas patīkamākais segums.

Skaidrs, ka neviens no spēlētājiem pirmajā kārtā nerādīja labāko sniegumu, taču favorīts šajā spēlē ir Basilašvili, kurš noteikti spēlēs labāk. Prognozēju Basilašvili uzvaru ar vismaz trīs (-3) geimu pārsvaru.

Prognoze neprecīza: Makdonalda uzvara 6:3, 6:1, 6:4

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: Basilašvili handikaps -3
Veikt Likmi
kategorija
Teniss
Koeficients
1.74
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Bendžamins
Tenisa skartais
Par ekspertu

Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!

Likmes
6
Precīzas
1
Zaudētas
4
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
99
Precīzas
46
Zaudētas
48
Atgrieztas
5
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT