Sevilja, 17:15 @ 27.02.2021

Prognoze neprecīza!

Lielā spēlē Spānijas “La Liga”. Ceturtā vietā esošā “Sevilla” uzņem trešo pozīciju – “Barcelona” komandu. “Sevilla” vietējos turnīros (“La Liga” un Kausa izcīņā) nav ielaidusi vārtus jau astoņas spēles, kamēr Barselonas futbolisti ar zināmu regularitāti zaudē punktus.

Abas komandas piedzīvoja sliktas emocijas uz UEFA Čempionu līgas skatuves. “Barcelona” principā zaudējusi izredzes duelī ar PSG, kamēr “Sevilla” vēl saglabā nelielu iespēju pret Dortmundes “Borussia”.

Neticu, ka “Sevilla” zaudēs divas spēles pēc kārtas savā mājas stadionā. Vienība ir ļoti labi sabalansēta un organizēta, bet “Barcelona” aizsardzība vēl joprojām nav izveseļojusies. Ir daudz kļūdas nevietā, tādēļ prognozēju, ka “Sevilla” šo spēli nezaudēs. Tāpat mana prognoze, ka spēle nebūs rezultatīva – zem 3,5 vārtiem.

Prognoze neprecīza: “Barcelona” 2:0

Uzlabots piedāvājums: 150 eiro naudas atmaksa sporta likmēm – saņem to šeit!

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: 1X + zem 3.5 vārtiem spēlē
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.30
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks
Sportacentrs.com TV futbola komentētājs
Par ekspertu

Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Arī Eiropas futbolā Arkādijs ir iekšā - vairāk seko Itālijai, Anglija, Vācijai un Krievijai, kā arī dievina izlašu spēles. Prognozes uz Latvijas un vadošajiem Eiropas futbola čempionātiem.

Eksperta statistika
Likmes
6
Precīzas
1
Zaudētas
5
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
37
Precīzas
10
Zaudētas
26
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT