40 EUR bezriska likme
Saņemt

Latviešu duelis Katalonijā: Šmita “Barcelona” pret Žagara “Joventut”

Barselona, 19:30 @ 20.12.2020

Šodien izteikšu prognozi par ļoti īpašu spēli: derbiju starp “Barcelona” un Badalonas “Joventut” komandām Spānijas ACB līgā. Kā zināms, Barselonu pārstāv latvietis Rolands Šmits, bet Badalonā spēle Artūrs Žagars, tādēļ spēlei sekos līdzi arī daudzi Latvijā.

Spēle būs ļoti interesanta un solās būt sīva cīņa. Badalonas komandā spēlē divi spēlētāji, kas pirms tam ilgu laiku spēlēja “Barcelona” – Pau Ribas un Ante Tomičs, kas spēlei piešķir papildus interesi. “Joventut” pēdējā laikā spēlē ļoti pārliecinoši, pēdējās piecās spēlēs četras uzvaras. Turnīra tabulā “Barcelona” ir trešie ar bilanci 11-3, bet “Joventut” ir turpat netālu – 5.vieta ar bilanci 9-4, kas nozīmē, ka spēle rezervē.

Barselonas basketbolistiem šajā nedēļā bija divas spēles Eirolīgā, kas paņēma daudz spēkus, tādēļ uzskatu, ka “Joventut”, ja pat zaudēs, tad ar minimālu starpību.

Prognoze –  neprecīza

 

ACB. "Barcelona" pret "Joventut": Joventut handikaps +10,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.68
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31