5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: “Barcelona” kļūs par čempioni

Ķelne, 21:30 @ 30.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

“Barcelona” vai “Anadolu Efes” – viena no šīm komandām svētdienas vakarā kļūs par šīs sezonas ULEB Eirolīgas čempioni. Abām komandām pusfinālā neklājās viegli un līdz pēdējām minūtēm nebija skaidrs, vai izdosies izcīnīt vietu lielajā finālā.

Šarūns Jasikēvičs noteikti ir labāks un gudrāks treneris par “Anadolu Efes” vadoni Erginu Atamanu, arī ar lielāku pieredzi, turklāt kā spēlētājs uzvarējis Eirolīgā, kas nav mazsvarīgi. Esot pirmo gadu pie “Barcelona” stūres, lietuvietis aizvedis komandu līdz finālam, kurā, manuprāt, arī uzvarēs.

Uz jautājuma zīmes ir Nika Kalatesa dalība spēlē, jo pusfinālā pamežģīja potīti, taču Barselonas soliņš ir garš. Spānijas komandas sastāvs ir pieredzējis, īpaši ņemot vērā Pau Gazolu un Nikolu Mirotiču, kas arī palīdzēs nosvērt svaru kausus par labu Barselonai.

Prognozēju, ka “Barcelona” izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: “Anadolu Efes” uzvara 86:81

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Barcelona" uzvara
KategorijaBasketbols
Koeficients2.10
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT