Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Barcelona” cīnās par 2. vietu grupā

Kijeva, 22:00 @ 02.11.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

UEFA Čempionu līgā otrdien sāksies otrais aplis, un Kijevā savstarpējo spēli aizvadīs “Dynamo” un “Barcelona”. Pēc aizvadītajiem trim mačiem “Dynamo” ar vienu punktu ir pēdējā grupā, kamēr Barselonai viens panākums un trešā vieta.

Pirms nepilnām divām nedēļām komandas jau tikās savā starpā, un uzvaru izcīnīja “Barcelona”, galvenā trenera amatā esot vēl Ronaldam Kūmanam. Pirmo spēli pēc trenera atlaišanas “Barcelona” aizvadīja neizšķirti, taču skaidrs, ka futbolisti gribēs sevi apliecināt un šobrīd varētu būt krietni motivētāki.

Gan “Dynamo”, gan “Barcelona” ielaidušas sešus vārtus, bet Barsas vienīgie vārti bijuši tieši pret Ukrainas komandu. Barselonai šī spēle ir “must win”, lai cīnītos par otro vietu grupā. Domāju, ka tas notiks un “Barcelona” uzvarēs.

Prognoze precīza: “Barcelona” uzvara 1:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Barcelona" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.72
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71