40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Baltijas derbijs būs līdzīgs, kamēr slovēņi uzvarēs

Manila, 15:30 @ 09.09.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

Cīņa par 7. vietu. Sāksim ar to, ka spēlēs par 5. un 7. vietu ir mazāk jāanalizē basketbols, bet vairāk emocijas. Itālija pret Slovēniju, ar cieņu pret Itāliju, bet uzskatu, ka viņi ir visvairāk apmaldījušies starp astoņām komandām, par ko starp citu izteicās arī Itālijas galvenais treneris Pozeko.

Itālijai zaudējums arī mazajā pusfinālā, pie tam spēlē nepiedalījās komandas līderis Fontekio un pieļauju, ka nespēlēs arī šo spēli, turpretī Dončičs un Slovēnija noteikti spēlēs optimālajā sastāvā un gribēs turnīru noslēgt ar uzvaru, līdz ar to mana izvēle krīt uz Slovēniju.

Spēlē par 5. vietu Baltijas derbijs, Latvija pret Lietuvu. Lai gan Lietuva mums “iedeva pa asti” pārbaudes spēlē, bet tieši tas mums uzsitīs kārtīgi asinis un mēs vēlēsimies atriebties un kā zinām, ka sportā allaž vieglāk ir spēlēt, kad vienreiz komandai zaudēts nesenā pagātnē, mums tā ir priekšrocība.

Jā, satura ziņā Lietuva nav parocīga, jo pretī gari un daudzpusīgi centri, bet arī šī spēle būs emocijām bagāta un paredzu, ka līdzīga.

Prognozes rezultāts:Precīza
Kombinētā likme (handikapi): Slovēnija -3,5 x Latvija +8,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients3.33
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73