Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Austrālija un Argentīna spēlēs rezultatīvi

Tokija, 15:00 @ 03.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Tokijas olimpisko spēļu basketbola turnīrā klāt izslēgšanas spēles. Pēdējā ceturtdaļfināla duelī tiksies Austrālijas un Argentīnas izlases. Grupu turnīru austrālieši aizvadīja nevainojami, jo izcīnīja trīs uzvaras tikpat spēlēs, savukārt argentīniešiem neveiksmes pret Slovēniju un Spāniju, bet izšķirošajā cīņā pieveikta Japāna.

Daudz kas Austrālijas izlasē atkarīgs no Petija Milsa, savukārt Argentīnas valstsvienībā lielāko smagumu nes Luiss Skola un Fakundo Kampaco. Vēl pavisam nesen Argentīna izcīnīja 2. vietu pasaules kausā, tāpēc nedrīkst norakstīt Dienvidamerikas pārstāvjus, savukārt Austrālija, lai gan vienmēr pulcē labu sastāvu, nav izcīnījusi medaļas olimpiskajās spēlēs.

Šoreiz neprognozēšu uzvarētāju, bet gan kopējo punktu skaitu. Grupu turnīrā Austrālija vidēji guva 86 punktus, bet Argentīnai par trim vairāk. Lai gan izslēgšanas spēlēs pieaug intensitāte aizsardzībā, uzskatu, ka basketbols tik un tā būs rezultatīvs, līdz ar to prognozēju, ka būs vairāk par 170,5 gūtiem punktiem kopā.

Prognoze neprecīza: Austrālijas uzvara 97:59

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: vairāk par 170,5 punktiem
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.85
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29