40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Auda” pagarinās uzvaru sēriju

Ķekava, 15:00 @ 07.05.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

“Auda” – “Liepāja” 0:4 (0:0)

Latvijas futbola virslīgas vienpadsmitā kārta sāksies ar kauju par trešo vietu – divas uzvaras pēc kārtas izcīnījusī “Auda”, kas ar 15 punktiem 10 spēlēs ieņem ceturto pozīciju, sev neierastajā LNK Sporta parkā uzņems “Liepāju”, kas ar sešām nezaudētām spēlēm pēc kārtas (4-2-0) un 17 punktiem deviņos mačos ierindojas trešajā vietā.

Abas komandas šosezon labi spēlējušas pret apakšējo piecinieku (“Liepājai” 4-1-0, “Audai” 4-1-1 un vienīgais zaudējums bija neloģisks), taču vāji spēlējušas pret augšējo piecinieku (“Audai” 0-2-2, “Liepājai” 1-1-2 ar sliktu sniegumu), un abas tagad gaida sarežģīts kalendārs – “Audai” četri mači pēc kārtas pret augšgalu, “Liepājai” trīs mači pēc kārtas.

Kaut arī “Liepāja” sāk iespēlēties un uzbrukuma potenciāls pret apakšgala klubiem bijis acīmredzams, cīņas pret sava vai augstāka līmeņa komandām liecinājušas, ka šajos mačos kurzemnieku vidējā līnija nav bijusi konkurētspējīga un ir nācies spēlēt no dziļiem ierakumiem – ne tā, kā esam pieraduši redzēt Tamaza Pertijas vienības. Pret Rīgas grandiem un “Valmieru” līdzīgi nācās ar divām dziļām aizsardzības līnijām spēlēt arī “Audai”, taču savstarpējā mačā Liepājā (1:1) tieši “Auda” bija tā, kura bumbu kontrolēja 70% laika un kurai nelielas favorītes lomu gribas atvēlēt arī šajā spēlē.

Līdz laukuma pēdējai trešdaļai “Auda” regulāri spējusi spēlēt simpātisku kombinacionālo futbolu, bet pagaidām pietrūcis asuma, savstarpējās sapratnes un reizēm prastas veiksmes noslēguma fāzē. Šis mačs būs labs lakuma papīrītis abu komandu medaļu ambīcijām – ja “Auda” vēlas Eirokausu ceļazīmi izcīnīt caur līgu, nevis kausu, tad savas tiešās konkurentes nāksies uzvarēt. Pagaidām piecu apļu laikā, kopš atgriešanās Virslīgā, tas vēl nav izdevies ne reizi – vai šī būs pirmā?

Prognozes rezultāts:Zaudēta
"Auda" izcīnīs uzvaru
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.00
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90