40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: ASVEL uzbrukums ir līmenī

Barselona, 22:00 @ 26.02.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Abu šo komandu duelis pirmajā aplī pierādīja, ka basketbolu prot spēlēt visi. Riharda Lomaža bijusī komanda uzvarēja Šarūna Jasikeviča vadīto un to izdarīja pārsteidzoši pārliecinoši – 80:68. Tomēr piektdienas vakarā ASVEL izredzes uz pārsteigumu vērtējamas krietni zemāk, jo “Barcelona” jauno gadu ir sākusi lieliskā noskaņojumā, izcīnot “Copa del Rey” trofeju un krājot uzvaru pēc uzvaras.

Neskatoties uz labo uzbrukumu, “Barcelona” komandas aizsardzība caurmērā vienā spēlē ielaiž 73 punktus, kamēr ASVEL komanda, kura jau uzvarējusi sešas spēles pēc kārtas visos turnīros, vidēji gūst 77 punktus. Arī iepriekšējās Eirolīgas kārtas komanda uzņēmusi rezultatīvu kursu: uzvarētā spēlē pret “Bayern” vienība atzīmējās ar 87 gūtiem punktiem, bet panākumos pret “Valencia”, “Baskonia”, “Crvena zvezda” pārkāpa 80 punktu slieksni.

Domāju, ka komanda uzņēmusi labu uzbrukuma ritmu pret spēcīgām komandām un spēs Barselonas grozā raidīt vairāk par 70,5 punktiem.

Prognoze precīza: ASVEL uzvara 76:69

Pievienojies un saņem lielisku LVBET welcome bonusu!

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: ASVEL over 70.5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.82
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29