5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: ASV pakaļ pēc bronzas

Rīga, 15:15 @ 06.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Šodien Rīgā notiekošajā pasaules čempionātā hokejā tiks noskaidrotas medaļnieces. Pulksten 15:15 cīņā par bronzu metīsies vakar zaudējušās Vācijas un Amerikas Savienoto Valstu izlases, bet piecas stundas vēlāk gaidāms karsts fināls – Somija pret Kanādu.

Kamēr fināls ir neparedzams, par bronzas mača favorītiem jāuzskata amerikāņi, kuri apakšgrupā šodienas pretiniekus atstāja sausā (2:0). ASV izlase kopš 2013. gada spēlē par 3. vietu piedalījusies četras reizes, izcīnot trīs uzvaras. Arī tagad nevajadzētu būt problēmām ar motivāciju. Hokejisti pēc NHL sezonas bija gatavi doties uz Rīgas burbuli, un viņi negribēs mājup doties ar tukšām rokām.

Amerikāņus uz priekšu velk pirmais virknējums – Džeisons Robertsons, Trevors Mūrs un Konors Gārlands. Vācija pretī var likt fizisku hokeju, taču – vai pietiks spēka pēc pusfināla zaudējuma pret somiem? Prognozēju, ka amerikāņi tiks pie mierinājuma balvas un izcīnīs bronzas godalgas.

* Pafbet uz pasaules čempionāta hokejā spēlēm piedāvā arī paaugstinātos koeficientus jeb “Boosted Odds”!

Prognoze precīza: ASV uzvara 6:1

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: ASV uzvara pamatlaikā
KategorijaHokejs
Koeficients1.80
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes109
Precīzas44
Zaudētas61
Atgrieztas4
Peļņa:-14,83

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT