40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Astros” un “Braves” sāk cīņu par titulu

Hjūstona, 3:09 @ 27.10.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Šonakt startē Pasaules sērija beisbolā, kurā par MLB čempionu titulu šogad cīnīsies Hjūstonas “Astros” un Atlantas “Braves”. Abas komandas izslēgšanas mačiem kvalificējās kā savu divīziju uzvarētājas, “Astros” ceturto reizi piecos gados triumfēja Amerikas līgas Rietumu divīzijā, bet “Braves” bija labākie Nacionālās līgas Astrumu divīzijā.

Jāsaka arī, ka abām komandām ceļš uz Pasaules sēriju bija teju identisks un relatīvi viegls, jo nevienā no sērijām nebija nepieciešama izšķirošā spēle, tā kā uzvarētājs tika noskaidrots laicīgi. Hjūstonas komanda vispirms ar 3-1 pārspēja Čikāgas “White Sox”, bet tad sešos mačos apturēja arī Bostonas “Red Sox”, kamēr Atlantas komanda ar tādiem pašiem rezultātiem tika galā ar Milvokī “Brewers” un arī iepriekšējās sezonas čempioniem, Losandželosas “Dodgers”.

Hjūstonas “Astros” ir uzbrukuma komanda, kas savu varējumu pierādīja gan regulārajā sezonā, izsitot visvairāk punktus, gan arī izslēgšanas spēļu turnīrā, tāpēc nav nekāda pamata domāt, ka Pasaules sērijā viņi mainīs savas spēles akcentus. Nevar nepieminēt, ka Hjūstona vēl aizvien nav pilnvērtīgi atkopusies no skaļā blēdību skandāla, kas met ēnu uz visiem viņu iepriekšējiem panākumiem, tāpēc “Astros” motivācija pierādīt, ka arī bez “palīdzības no soliņa” viņi spēj uzvarēt, ir neapšaubāma.

Atlantas komandas stāsts gan ir atšķirīgs, jo “Amerikas komanda”, kā nereti tiek dēvēti “Braves”, lai arī kopumā demonstrēja labu spēli, ilgus gadus bija bez panākumiem un arī šogad, īsi pirms maiņu perioda beigām, viņu cerības uz izslēgšanas mačiem bija vien 2% lielas. Tomēr, neskatoties uz nelabvēlīgo situāciju, “Braves” spēja saņemties un, demonstrējot ļoti vienmērīgu sniegumu, ne tikai iekļuva izslēgšanas mačos, bet arī izslēdza no tālākās cīņas par lielākiem favorītiem uzskatītos “Braves” un “Dodgers”.

Ja jāatrod kāda sērijas sižeta līnija, tad acīmredzamākā ir tā, ka Hjūstona mēģinās nospiest Atlantu ar savu uzbrukumu un sērijas pirmajā spēlē, kas norisināsies “Minute Maid Park” arēnā, jeb “Astros” mājās, viņi, protams, ies uz visu banku. Frambers Valdez, mājinieku metējs, mačā pret Bostonas “Red Sox” nodemonstrēja, ka viņš var augstā līmenī aizvadīt teju visu maču, taču vēl svarīgāk – ar viņu uz metēju kalniņa Hjūstona šajā pēcsezonas turnīrā vēl ne reizi nav zaudējusi.

Atlantas “Braves”, lai uzvarētu sērijas pirmajā spēlē, ir jāmēģina atrast kas īpašs – vai tas būtu uzbrukums, kas spēlētu vēl augstākā līmenī, vai Čārlija Mortona sezonas labākā spēle.

Prognoze: Hjūstonas “Astros” uzvara

Prognoze neprecīza: “Braves” uzvara 6:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Astros" uzvara
Veikt likmi
KategorijaMLB
Koeficients1.74
Prognozi piedāvā
Juris Miņins, likmetv
Hokeja, regbija, beisbola un NFL cienītājs
Sports ir manas dzīves fundamentāla sastāvdaļa, un tā izpaužas arī kā sporta notikumu vērošana un to aprakstīšana vadošajos Latvijas sporta medijos. Esmu pārliecināts, ka aizraujošs var būt absolūti jebkurš sporta veids, taču pats ikdienā visvairāk laika veltu hokejam, regbijam un Ziemeļamerikas sporta "eksotikai" – beisbolam un amerikāņu futbolam. Interesē ne tikai, kas notiek, bet arī kāpēc notiek.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes4
Precīzas1
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-1,95