Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Astralis” vs. “OG”

13:30 @ 13.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Abas komandas šajā spēlē ierodas ar diezgan neveiksmīgiem ESL Pro līgas 13 sezonas rezultātiem. Kamēr OG netika izslēgšanas spēlēs, tikmēr Astralis ar vāju sniegumu izkrita jau 1/4 finālā.

Svarīga nianse ir OG sastāvs, nesen pievienojās 2 jauni spēlētāji – niko un flamez, kā arī pēc ļoti ilga pārtraukuma OG nesen ir sākuši treniņnometni (bootcamp). Šī būs debija OG ar šādu sastāvu un nereti var novērot “honey moon” periodu jaunām komandām, bieži vien izceļoties ar labākiem sniegumiem nekā daudzi to būtu gaidījuši, bet Astralis ir augstākās klases komanda, kura ļoti reti nospēlē 2 sliktus turnīrus pēc kārtas. Vēsturiski BLAST čempionāti ir ļoti veiksmīgi priekš Astralis komandas, izcīnot jau 4 šādas trofejas.

Tikai 2 komandas no 16 kvalificēsies lielajam BLAST pavasara turnīram un esmu pārliecināts, ka Astralis nepieļaus scenāriju, ka viņi nav viena no šīm 2 komandām. Bet šis gads nav iesācies ļoti veiksmīgi priekš Astralis standartiem un fonā izskan visādas neskaidrības par viņu sastāvu un potenciālām izmaiņām.

Daudziem varētu šķist, ka OG sastāvs ir par “svaigu”, lai radītu jebkādu spiedienu šajā spēlē, bet skatoties pēc tā, ka viņi pēc vairāk nekā gada pārtraukuma beidzot ir satikušies, uzlabojuši sastāvu un Astralis noteikti nav labākajā formā, domāju, ka tas nebūs brīnums, ja OG spēs uzvarēt vismaz 1 karti.

Mana prognoze: OG handikaps +1.5

Prognoze precīza: OG uzvara 2:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: OG handikaps +1.5
Veikt likmi
KategorijaCyber
Koeficients1.70
Prognozi piedāvā
Miks Siliņš, eksperts, likme.tv
Esporta apskatnieks
Esporta apskatnieks-veterāns (CS:GO), kādreiz spēlējis Latvijas labākajās komandās šajā disciplīnā (skillz.lv, eXanimo). Bijušais Latvijas izlases spēlētājs un uzvarējis turnīrus ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. 2020. gadā trenējis šī brīža Latvijas labāko komandu "Medieval Riga".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes23
Precīzas12
Zaudētas11
Atgrieztas0
Peļņa:+0,37