40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Astana” pirmā spēle šogad

Zelona Gura, 19:00 @ 31.01.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

VTB līgā pirmdienas vakarā tiksies “Zielona Gora” un “Astana”. Polijas komanda un laukuma saimniece šosezon VTB līgā spēlē ļoti slikti, jo 11 spēļu laikā izcīnīta tikai viena uzvara, tādējādi ieņemot pēdējo vietu, taču arī “Astana” sekmes nav bijušas labākas – astoņos mačos divas uzvaras un 10. vieta tabulā.

Pirms nedēļas “Zielona Gora” uzņēma “Unics” un pirmajā puslaikā šķita, ka briest pārsteigums, jo pēc nospēlētām 20 minūtēm Polijas komandai bija +15, tomēr otrajā puslaikā Kazaņa visu nolika pa plauktiņiem, tiesa, “Zielona Gora” beigās zaudēja tikai ar pieciem punktiem. Pagājušajā nedēļā komanda piedzīvoja neveiksmi arī vietējā čempionātā.

Pēdējo reizi “Astana” aizvadīja 19. decembrī – jā, praktiski pirms pusotra mēneša. Valstī notiekošās politiskās situācijas dēļ komanda nevarēja aizvadīt spēles arī citur, tāpēc nācās gaidīt un trenēties. Oktobrī “Zielona Gora” un “Astana” duelī uzvaru ar rezultātu 84:70 izcīnīja Kazahstānas pārstāvji.

“Astana” ilgi nav spēlējusi, tāpēc basketbolisti būs izsalkuši pēc došanās laukumā. “Zielona Gora” neaizvada labāko posmu sezonā, tā nav tik spēcīga, tāpēc saskatu vērtību un prognozēju, ka “Astana” triumfēs.

Prognoze neprecīza: “Zielona Gora” uzvara 91:83

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Astana" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.47
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29