40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Aris” cīņā par vietu izslēgšanas spēlēs

Saloniki, 17:00 @ 27.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Grieķijas basketbola līgā sestdien gaidāms interesants mačs – Saloniku “Aris”, kas ar sešām uzvarām un 11 zaudējumiem atrodas 9. vietā turnīra tabulā, savā laukumā uzņems AEK, kas pašlaik ir trešā labākā komanda līgā ar 13 uzvarām un četriem zaudējumiem.

“Aris” komandas leģionāri ir ļoti labi, un Mario Čalmersa vārds papildu komentārus neprasa. Pēdējās trīs Grieķijas līgas spēlēs “Aris” ir uzvarējusi divreiz.

Lai gan AEK turnīra tabulā atrodas augstu, sniegums pēdējos mačos bijis ļoti slikts, jo aizvadītajās 10 spēlēs, ieskaitot Grieķijas līgu un FIBA Čempionu līgu, komanda tikusi tikai pie divām uzvarām. AEK šobrīd devusies visai garā izbraukumā, jo otrdien aizvadīja spēli Francijā pret “Strasbourg”, divas dienas vēlāk viesošanās pie “Nizhny Novgorod”, šodien spēle Salonikos, bet 31. martā spēle pie “Turk Telekom”.

Saloniku komanda saprot, ka AEK šobrīd atrodas ceļojumā, turklāt šī spēle pretiniekiem ir trešā sešās dienās, savukārt “Aris” ļoti nepieciešama uzvara, lai cīnītos par vietu izslēgšanas spēlēs. Prognozēju, ka šodien “Aris” sagādās pārsteigumu un izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: AEK uzvara ar 73:68

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Aris" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.65
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73