Prognoze: apakšgala duelis
Prognoze neprecīza!
Vācijas Bundeslīgas pēdējā kārtā šajā kārtā gaidāms apakšgala klubu duelis – pārliecinoši vājākā komanda Bundeslīgas rudenī “Greuther Furth” uzņems “Augsburg”, kas ieņem 16. vietu un atrodas pārspēļu zonā. Kaut arī abas vienības šķir tikai divas vietas, “Augsburg” sāncenšus apsteidz par itin iespaidīgiem 13 punktiem.
Tik liela atstarpe punktu ailītē ir nevis “Augsburg” spēka, bet gan “Greuther Furth” vājuma dēļ. Vācijas 2. Bundeslīgas čempione šosezon 16 spēlēs sakrājusi tikai četrus punktus un Vācijas kausā izstājās pret ceturtās spēcīgākās līgas komandu. Pagājušajā nedēļas nogalē “Greuther Furth” gan beidzot izcīnīja pirmo uzvaru sezonā, mājās spēlējusi krietni pieklājīgāk nekā viesos (visi četri punkti gūti mājās, bet viesos zaudēts visās deviņās spēlēs ar vārtu bilanci 6:34) un arī var pamatoti norādīt, ka būtu pelnījusi vairāk punktu tabulā, – potenciālais punktu skaits jeb xP (12,0) ir trīsreiz lielāks par iegūto, un šajā rādītājā “Greuther Furth” nemaz nav sliktākā vienība līgā, nedaudz apsteidzot Bīlefeldes “Arminia”.
Lai nu kā, par “Greuther Furth” sezonas pirmo pusi var izdarīt divus secinājumus – pirmkārt, komanda nav tik katastrofāla, cik tās četri punktu, bet, otrkārt, šī komanda tik un tā objektīvi ir galvenā vai viena no divām galvenajām pretendentēm uz izkrišanu. Un “Augsburg”, kas iepriekšējā kārtā mājās atspēlējās pret “Leipzig” (1:1), savā laukumā uzvarējusi pat Minhenes “Bayern” (2:1) un Ķelnē beidzot izcīnīja pirmo izbraukuma uzvaru sezonā (2:0), ir uzskatāma par šīs spēles favorīti.
Prognozēju “Augsburg” uzvaru.
Prognoze neprecīza: 0:0
* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties