Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Angola tiks galā ar Ēģipti

Ruanda, 16:00 @ 30.08.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

FIBA Āfrikas čempionātā pirmdien savā starpā tiksies Ēģiptes un Angolas izlases, kuras cīnīsies par vietu ceturtdaļfinālā. Ēģiptieši aizvada ļoti sliktu turnīru, jo piedzīvoti zaudējumi pret Gvineju un Tunisiju, pieveicot tikai Centrālāfrikas Republiku. Komandas sniegums neatbilst tās kvalitātei, un ir problēmas aizsardzībā.

Arī Angolas bilance grupu turnīrā bija 1-2 – sākumā zaudējumi pret Kaboverdi un Ruandu, bet pēdējā mačā pieveikta Kongo. Ja salīdzina Ēģiptes un Angolas sniegumu, tad otrie spēlēja labāk, jo turējās līdzi pretiniekiem visos mačos, turklāt bija iespējas pabeigt grupu turnīru arī ar 3-0 bilanci.

Šajā mačā par favorīti uzskatu Angolu, kas uzvarējusi arī pēdējās četrās savstarpējās spēlēs. Manuprāt, Angola uzvarēs ar vismaz četru punktu pārsvaru (handikaps -3,5).

Prognoze precīza: Angolas uzvara 70:62

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Angolas handikaps -3,5
KategorijaBasketbols
Koeficients2.00
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63