40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Anglija sāks ar uzvaru

Londona, 16:00 @ 13.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Viena no interesantākajām Eiropas čempionāta 1. kārtas spēlēm gaidāma starp Angliju un Horvātiju. Kā nu ne, ja abas izlases tikās pasaules kausa pusfinālā, kurā uzvaru izcīnīja horvāti.

Favorītes lomā pirms šī mača atrodas Anglija, kas izcīnījusi sešas uzvaras pēc kārtas, turklāt kopumā 16 spēļu nogrieznī ir 13 panākumi. Citādāks skats ir uz Horvātijas izlasi, jo pārbaudes spēlēs sniegums nebija tas labākais, pēdējās deviņās spēlēt uzvarot vie divus mačus.

Jā, 2018. gadā horvāti spēlēja pasaules kausa finālā, taču no tā gada sastāva ir palikuši maz spēlētāji un vairākiem jau ir pāri 30 gadiem. Nedrīkst aizmirst, ka angļi spēlēs Vemblija stadionā, kas noteikti palīdzēs un motivēs tikt pie trim punktiem, uzsākot čempionātu uz pozitīvas nots.

Prognozēju, ka Anglija izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: Anglijas uzvara 1:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Anglijas uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.60
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71