Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: angļi nesīs trofeju mājās!

Londona, 22:00 @ 11.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pēdējā Eiropas čempionāta futbolā spēle ir klāt! Vemblija stadionā par galveno trofeju cīnīsies Itālijas un Anglijas izlases. Ja skatāmies no aizsardzības puses, tad, manuprāt, tā labāka ir angļiem. Pusfinālā Anglija ielaida pirmos vārtus čempionātā, taču tas bija no brīvsitiena, līdz ar to no spēles angļi vēl nav ielaiduši.

Anglijai ir fiziski spēcīgi aizsargi, arī miesās būdīgi, savukārt Itālijas spēlētāji ir maziņi un izveicīgi. Ja angļi spēlēs kompaktu aizsardzību, tad viņi tiks galā ar itāļu uzbrukumu.

Praktiski visa turnīra gaitā angļi spēlējuši perfekti, varbūt mačs pret Skotiju un pusfināls pret Dāniju ir uz jautājuma zīmes. Ja pasaules kausa pusfinālā pret Horvātiju viņi nosēdās un nebija ar lielu pieredzi, tad tagad situācija ir mainījusies. Lai gan izšķirošie vārti gūti no 11 metru soda sitienu līnijas, angļi spieda dāņus papildlaikā.

Itālijas spēle pret Spāniju jau parādīja, ka principā itāļi nav neievainojami un kaut kādā mērā spāņi izskatījās labāki. Ņemot vērā, ka itāļi uzvarēja tikai pendelēs, var teikt, ka viņiem paveicās.

Anglijas vārtsargam Džordanam Pikfordam bijušas septiņas sausās spēles, atkal lieliski spēlē Harijs Keins, kļūstot par rezultatīvāko angļu futbolistu lielajos turnīros. Rahīms Stērlings ir šī turnīra MVP, tāpēc prognozēju, ka Anglijas izlase uzvarēs finālā.

Prognoze neprecīza: Itālijas uzvara pēcspēles sitienu sērijā

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Anglijas izlase kļūs par čempioni
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.87
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71