Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Andorra” un “Lokomotiv” par pirmo uzvaru šogad

Andora, 21:00 @ 19.01.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

ULEB Eirokausā trešdien vairāki mači, bet A grupā savā starpā tiksies “Andorra” un “Lokomotiv-Kuban”. Ar piecām uzvarām astoņās spēlēs “Andorra” turnīra tabulā ieņem ceturto vietu, savukārt “Lokomotiv” aizvadījusi par spēli vairāk un izcīnījusi par uzvaru vairāk, tādējādi atrodoties trešajā pozīcijā.

“Andorra” neaizvada labu periodu, jo jau mēnesi nav pratusi izcīnīt uzvaru. Mēneša laikā komanda trīsreiz zaudējusi Spānijas ACB līgā, bet viena neveiksme arī Eirokausā. “Lokomotiv-Kuban” pirms Ziemassvētkiem apspēlēja Rodiona Kuruca pārstāvēto “Partizan”, bet šīgada vienīgajā mačā pārliecinoši zaudēja “Joventut”.

“Lokomotiv” kopumā spēlē viļņaini, kamēr “Andorra” sen nav uzvarējusi. Ja salīdzina “Joventut” un “Andorra”, tad Andoras vienība ir zemāka līmeņa, turklāt Krasnodara pēdējo divu sezonu laikā jau trīs reizes pārspējusi “Andorra”, tāpēc prognozēju, ka Krievijas komanda uzvarēs arī trešdienas vakarā.

Prognoze precīza: “Lokomotiv-Kuban” uzvara 86:76

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Lokomotiv-Kuban" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.35
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29