Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Andorra” skrien pakaļ izslēgšanas spēlēm

Badalona, 19:30 @ 20.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Spānijas ACB basketbola līgā noslēgumam tuvojas regulārā sezona, un ceturtdienas vakarā savstarpējā mačā uzvarētāju noskaidros “Joventut” un “Andorra”. Ar 19 uzvarām un 15 zaudējumiem “Joventut” ir 7. vietā, praktiski garantējot vietu izslēgšanas spēlēs, bet Andoras komanda vēl cīnās par to – pašlaik 16 uzvaras, 18 neveiksmes un 9. vieta.

“Joventut” savā laukumā šosezon spēlē labi, taču šis mačs kopumā neko daudz nemainīs. “Andorra”, tuvojoties sezonas izšķirošajiem notikumiem, uzņēmusi ļoti labu ritmu, jo izcīnījusi uzvaras pēdējās četrās čempionāta spēlēs pēc kārtas.

Andorai ir ne tikai svarīgi iekļūt starp astoņām labākajām vienībām, bet arī neklātienes cīņā būt augstāk par “Gran Canaria”, jo tas palīdzēs nodrošināt vietu nākamās sezonas ULEB Eirokausā, tāpēc motivācija spēlētājiem ir pāri pārēm.

Prognozēju, ka “Andorra” izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: “Joventut” uzvara 99:92

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Andorra" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.60
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63