Stambula, 20:00 @ 20.04.2021

Prognoze precīza!

Eirolīgas pirmajā ceturtdaļfināla spēlē tiksies Stambulas “Anadolu Efes” un Madrides “Real”. Regulārās sezonas savstarpējās spēlēs katra no komandām izcīnīja pa uzvarai, bet interesanti, ka abos gadījumos triumfēja viesu komanda.

Pirms diviem gadiem “Anadolu Efes” spēlēja lielajā finālā, kamēr “Real” izcīnīja bronzas medaļas. Pagājušajā sezonā “Anadolu Efes” bija labākā komanda, kamēr Madride atradās 2. vietā, taču COVID-19 pandēmijas dēļ sezona tika atcelta un uzvarētājs netika noskaidrots. Šosezon regulāro sezonu Turcijas komanda noslēdza 3. vietā, bet Spānijas vienība ierindojās 6. pozīcijā.

Marta beigās komandu savstarpējā spēlē “Anadolu Efes” uzvarēja pārliecinoši ar 108:83, un rezultatīvu basketbolu Stambulas vienība demonstrē visas sezonas garumā, turklāt Vasilje Micičs un Šeins Larkins vidēji gūst vairāk par 15 punktiem, kas liek domāt, ka rezultatīvu basketbolu var sagaidīt arī ceturtdaļfināla ievadā.

Prognozēju, ka “Anadolu Efes” gūs vairāk par 84,5 punktiem.

Prognoze precīza: “Anadolu Efes” guva 90 punktus

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

Eirolīgas play-off ir klāt: Vai “Real” spēs pārsteigt Atamanu?

Prognoze: "Anadolu Efes" vairāk par 84,5 punktiem
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.85
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Par ekspertu

Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...

Eksperta statistika
Likmes
3
Precīzas
1
Zaudētas
2
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
55
Precīzas
30
Zaudētas
25
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT