40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Anadolu Efes” sāks rezultatīvi

Stambula, 20:00 @ 20.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Eirolīgas pirmajā ceturtdaļfināla spēlē tiksies Stambulas “Anadolu Efes” un Madrides “Real”. Regulārās sezonas savstarpējās spēlēs katra no komandām izcīnīja pa uzvarai, bet interesanti, ka abos gadījumos triumfēja viesu komanda.

Pirms diviem gadiem “Anadolu Efes” spēlēja lielajā finālā, kamēr “Real” izcīnīja bronzas medaļas. Pagājušajā sezonā “Anadolu Efes” bija labākā komanda, kamēr Madride atradās 2. vietā, taču COVID-19 pandēmijas dēļ sezona tika atcelta un uzvarētājs netika noskaidrots. Šosezon regulāro sezonu Turcijas komanda noslēdza 3. vietā, bet Spānijas vienība ierindojās 6. pozīcijā.

Marta beigās komandu savstarpējā spēlē “Anadolu Efes” uzvarēja pārliecinoši ar 108:83, un rezultatīvu basketbolu Stambulas vienība demonstrē visas sezonas garumā, turklāt Vasilje Micičs un Šeins Larkins vidēji gūst vairāk par 15 punktiem, kas liek domāt, ka rezultatīvu basketbolu var sagaidīt arī ceturtdaļfināla ievadā.

Prognozēju, ka “Anadolu Efes” gūs vairāk par 84,5 punktiem.

Prognoze precīza: “Anadolu Efes” guva 90 punktus

Eirolīgas “play-off” ir klāt: Vai “Real” spēs pārsteigt Atamanu?

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Anadolu Efes" vairāk par 84,5 punktiem
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.85
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29