40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Anadolu Efes” pakaļ Eirolīgas titulam

Ķelne, 21:30 @ 30.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Eirolīgas finālā svētdien spēlēs “Barcelona” un “Anadolu Efes”, kas regulārajā sezonā ieņēma attiecīgi pirmo un trešo vietu. Pusfinālā “Barcelona” ar ļoti lielām grūtībām pieveica Milānas “Olimpia”, savukārt “Anadolu Efes” gandrīz izsēja visu pārsvaru, taču prata pieveikt Maskavas CSKA.

Izskatās, ka “Barcelona” būs problēmas ar saspēli finālmačā, jo Niks Kalatess savainojuma dēļ, ko ieguva pusfinālā, varētu nedoties laukumā. Viņa vietu ieņems Leandro Bolmaro, kurš gados ir jauns, līdz ar to arī pieredze nav tik liela kā Kalatesam.

Pusfinālā “Anadolu Efes”, ja neņem vērā pēdējās 2-3 minūtes, rādīja krietni labāku sniegumu, kamēr “Barcelona” lielu daļu mača atradās iedzinējos, un “Olimpia” nespēja izmantot lielisku iespēju spēlēt finālā.

Abās regulārās sezonas spēlēs uzvarēja “Anadolu Efes” un prognozēju, ka Turcijas komanda izcīnīs uzvaru ar vismaz četru punktu pārsvaru (handikaps -3,5).

Prognoze precīza: “Anadolu Efes” uzvara 86:81

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Anadolu Efes" handikaps -3,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.05
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63