Ķelne, 21:30 @ 30.05.2021

Prognoze precīza!

Eirolīgas finālā svētdien spēlēs “Barcelona” un “Anadolu Efes”, kas regulārajā sezonā ieņēma attiecīgi pirmo un trešo vietu. Pusfinālā “Barcelona” ar ļoti lielām grūtībām pieveica Milānas “Olimpia”, savukārt “Anadolu Efes” gandrīz izsēja visu pārsvaru, taču prata pieveikt Maskavas CSKA.

Izskatās, ka “Barcelona” būs problēmas ar saspēli finālmačā, jo Niks Kalatess savainojuma dēļ, ko ieguva pusfinālā, varētu nedoties laukumā. Viņa vietu ieņems Leandro Bolmaro, kurš gados ir jauns, līdz ar to arī pieredze nav tik liela kā Kalatesam.

Pusfinālā “Anadolu Efes”, ja neņem vērā pēdējās 2-3 minūtes, rādīja krietni labāku sniegumu, kamēr “Barcelona” lielu daļu mača atradās iedzinējos, un “Olimpia” nespēja izmantot lielisku iespēju spēlēt finālā.

Abās regulārās sezonas spēlēs uzvarēja “Anadolu Efes” un prognozēju, ka Turcijas komanda izcīnīs uzvaru ar vismaz četru punktu pārsvaru (handikaps -3,5).

Prognoze precīza: “Anadolu Efes” uzvara 86:81

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Prognoze: "Anadolu Efes" handikaps -3,5
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.05
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya
Eurosport komentētājs
Par ekspertu

Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
374
Precīzas
149
Zaudētas
218
Atgrieztas
7
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT