40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Anadolu Efes” noslēgs sēriju

Madride, 20:00 @ 27.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirolīgā šonedēļ turpināsies ceturtdaļfināla cīņas, un vienīgajā otrdienas mačā Madrides “Real” centīsies glābt sezonu un izcīnīt uzvaru pret “Anadolu Efes”, kas pēc divām spēlēm Turcijā atrodas vadībā ar 2-0.

Bija cerības, ka Madrides komanda varētu šajā duelī aizķerties, taču jau pirmā spēle parādīja, kurš te ir saimnieks. “Anadolu Efes” ļoti labi spēlēja abos laukuma galos, pirmās 40 minūtes noslēdzot ar 90:63, bet otrajā mačā scenārijs būtiski nemainījās, jo turki svinēja panākumu ar 91:68.

“Real” šis ir spēlēm bagāts nogrieznis, jo Spānijas čempionātā svētdien izcīnīta uzvara pār “Fuenlabrada”, kamēr “Anadolu Efes” varēja uzkrāt spēkus, jo spēle Turcijas čempionātā nenotika.

Skaidrs, ka savā laukumā Madridei būs vieglāk spēlēt nekā viesos, turklāt motivācija ir pavisam augstā līmenī, jo neveiksme nozīmētu to, ka turpmākā koncentrācija tiks vērsta tikai un vienīgi Spānijas čempionāta virzienā. Marta beigās komandas jau tikās Madridē, turklāt jau tad “Real” bija krietni svarīgāk izcīnīt uzvaru, taču rezultāts par to neliecināja, jo “Efes” nopēra pretiniekus ar 108:83.

Prognozēju, ka “Anadolu Efes” izcīnīs uzvaru ar vismaz septiņiem punktiem (handikaps -6,5).

Prognoze neprecīza: “Real Madrid” uzvara 80:76

Eirolīgas “play-off”: Madrides “Real” cīnīsies, lai izvairītos no traģēdijas

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Anadolu Efes" handikaps -6,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.95
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29