Madride, 20:00 @ 27.04.2021

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirolīgā šonedēļ turpināsies ceturtdaļfināla cīņas, un vienīgajā otrdienas mačā Madrides “Real” centīsies glābt sezonu un izcīnīt uzvaru pret “Anadolu Efes”, kas pēc divām spēlēm Turcijā atrodas vadībā ar 2-0.

Bija cerības, ka Madrides komanda varētu šajā duelī aizķerties, taču jau pirmā spēle parādīja, kurš te ir saimnieks. “Anadolu Efes” ļoti labi spēlēja abos laukuma galos, pirmās 40 minūtes noslēdzot ar 90:63, bet otrajā mačā scenārijs būtiski nemainījās, jo turki svinēja panākumu ar 91:68.

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

“Real” šis ir spēlēm bagāts nogrieznis, jo Spānijas čempionātā svētdien izcīnīta uzvara pār “Fuenlabrada”, kamēr “Anadolu Efes” varēja uzkrāt spēkus, jo spēle Turcijas čempionātā nenotika.

Skaidrs, ka savā laukumā Madridei būs vieglāk spēlēt nekā viesos, turklāt motivācija ir pavisam augstā līmenī, jo neveiksme nozīmētu to, ka turpmākā koncentrācija tiks vērsta tikai un vienīgi Spānijas čempionāta virzienā. Marta beigās komandas jau tikās Madridē, turklāt jau tad “Real” bija krietni svarīgāk izcīnīt uzvaru, taču rezultāts par to neliecināja, jo “Efes” nopēra pretiniekus ar 108:83.

Prognozēju, ka “Anadolu Efes” izcīnīs uzvaru ar vismaz septiņiem punktiem (handikaps -6,5).

Prognoze neprecīza: “Real Madrid” uzvara 80:76

Eirolīgas “play-off”: Madrides “Real” cīnīsies, lai izvairītos no traģēdijas

Prognoze: "Anadolu Efes" handikaps -6,5
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.95
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Par ekspertu

Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...

Eksperta statistika
Likmes
3
Precīzas
1
Zaudētas
2
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
55
Precīzas
30
Zaudētas
25
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT