40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Anadolu Efes” laiks uzvarēt viesos

Pirejas, 21:00 @ 10.02.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze neprecīza!

Pireju “Olympiacos” turnīra tabulā atrodas augstāk, kā arī aizvadīs spēli savā laukumā, tomēr pēdējos mačos sniegums bijis vājš, jo pēdējās piecās spēlēs izcīnītas tikai divas uzvaras. Čempione “Anadolu Efes” atrodas ārpus labāko astotnieka, savā laukumā spēlē labāk nekā viesos, taču šis mačs ir tāds, kurā komanda var pacīnīties uzvaru.

“Anadolu Efes” ir pietiekami spēcīgs sastāvs, ar vienu no labākajām ārējām līnijām visā Eirolīgā, turklāt uzskatu, ka čempione drīzumā sāks rādīt labu basketbolu. Uzvara pār “Olympiacos” var kalpot par labu stimulu uz priekšu, tāpēc prognozēju, ka “Anadolu Efes” izcīnīs uzvaru ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Prognoze precīza: “Olympiacos” uzvara pagarinājumā 87:85

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Anadolu Efes" handikaps -2
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.25
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73