40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Amerikāņi saņemsies pēc nokdauna

Manila, 15:40 @ 05.09.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

Itālija – ASV 63:100

Otrais ceturtdaļfināls starp ASV un Itāliju. Abas komandas ceturtdaļfinālā ierodas ar mainīgiem garastāvokļiem. Itālija tajā iekļuvusi, pieveicot top 16 fāzē gan Serbiju, gan Puerteriko, kamēr ASV saņēma aukstu dušu, zaudējot noslēdzošajā top 16 spēlē Lietuvas komandai.

Kopumā, lai gan Itālija ir starp astoņām labākajām komandām, šīs izlases sniegums nepārliecina, smagnēji aizvadot arī grupu turnīru, kur sarežģītas uzvaras pret Angolu, Filipīnām un zaudējums Dominikānas Republikai. ASV komanda arī nav tā pārliecinošākā turnīrā, aizvadot sarežģītas spēles pret Melnkalni un zaudējot Lietuvai, bet kā zinām, izslēgšanas spēles ir izslēgšanas spēles un tur pieļauju, ka redzēsim jau citu ASV, par ko parūpēsies komandas galvenais treneris Stīvs Kers.

Par tendencēm, atskatoties uz aizvadītajām spēlēm, Itālija spēlējusi mazrezultatīvi un brīžiem pat lēni, ko pieļauju, komanda darīs arī pret ASV, no 12 (ieskaitot pārbaudes) deviņās spēlēs komanda kopā ar pretinieku neguva vairāk kā 178 punktus, arī ASV komanda trīs no piecām aizvadītajām spēlēm turnīrā kopā ar pretiniekiem neguva vairāk kā 178 punktus.

Mans viedoklis, ka arī šī spēle nebūs tik rezultatīva, bet ASV komanda nodrošinās savu vietu pusfinālā.

Prognozes rezultāts:Precīza
ASV uzvara + kopējie punkti zem 178,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.98
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73