5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: “ALTERNATE aTTaX” izrādīs pretestību

20:00 @ 02.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

“LDLC” (44) pavasara laikā rādījusi stabilāku sniegumu nekā pretinieki, par ko liecina arī kāpums pasaules reitingā. Pēdējā uzvara pret “Sprout” BO5 gluži nebija “uz dzīvību un nāvi” visādu apsvērumu dēļ, tādēļ es to par lielu sasniegumu nesauktu, bet to nevar neņemt vērā. Lai gan uzņēmusi labus apgriezienus, bez uzvaras pret “Sprout” un “Endpoint” neko diži daudz nevar minēt.

“LDLC” komanda bieži vien ir “on and off” komanda, kas rāda nestabilus sniegumus ilgākā posmā. Šobrīd 2-1 rekords sezonā, bet vāciešiem “ALTERNATE aTTaX” (99) 1-1 rekords. Ļoti līdzīgi. Nesenā vēsturē jeb šajā pavasarī komandas aizvadījušas divas bo3 savstarpējās spēles. Būtiski piebilst, ka abas spēles ar ļoti tuviem rezultātiem, ar tādiem pašiem sastāviem kā šodien, bet “LDLC” bija pārāki abās reizēs ar 2-1.

Atgādināšu, ka jebkurš raunds var mainīt likteni ESEA sezonā, jo šeit tiek rēķināta arī raundu starpība, tāpēc gluži skumjas sejas pat pēc zaudētas pirmās kartes nevajadzētu redzēt. Vācieši rāda ne to labāko iespaidu šobrīd, bet toties pēdējā spēle bija pret “Nemiga”, kuri tomēr ir uz papīra labāki, pieredzējušāki, arī augstāk pasaules rangā.

Protams, ka “LDLC” jābūt favorītiem šodien, bet domāju, ka scenārijs būs līdzīgs kā pavasarī. Ceru, ka “ALTERNATE aTTaX” būs izdarījusi mājasdarbu un uzvarēs vismaz vienu karti.

Prognoze: “ALTERNATE aTTaX”  handikaps +1,5

Prognoze neprecīza: “LDLC” uzvara 2:0

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "ALTERNATE aTTaX"  handikaps +1,5
KategorijaCyber
Koeficients1.80
Prognozi piedāvā
Miks Siliņš, eksperts, likme.tv
Esporta apskatnieks
Esporta apskatnieks-veterāns (CS:GO), kādreiz spēlējis Latvijas labākajās komandās šajā disciplīnā (skillz.lv, eXanimo). Bijušais Latvijas izlases spēlētājs un uzvarējis turnīrus ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. 2020. gadā trenējis šī brīža Latvijas labāko komandu "Medieval Riga".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes23
Precīzas12
Zaudētas11
Atgrieztas0
Peļņa:+0,37

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu