5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: “Altay” uzvara bija ilūzija

Alanja, 21:45 @ 21.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

“Alanyaspor” un “Altay” sestdienas vakarā noskaidros uzvarētāju Turcijas futbola čempionātā. Pirmajā spēlē “Alanyaspor” pieveica “Basaksehir”, arī “Altay” tika pie panākuma, turklāt tas bija 3:0 izteiksmē pret “Kayserispor”.

Manuprāt, “Altay” uzvara ir ilūzija, jo klubs atgriezās augstākajā divīzijā pēc 15 gadu pārtraukuma, spēli aizvadīja savā laukumā, un trīs punkti varētu būt izcīnīti arī uz lielākas vēlmes rēķina. Kopumā man nepatīk tas futbols, ko piedāvā “Altay”, jo viss balstās uz vienu uzbrucēju, kurš iepriekš prata izmantot iespējas.

“Alanyaspor” ir stabila komanda, kas pēdējās sezonās demonstrējusi labu sniegumu. Arī, ja runā par šo maču, tad tieši “Alanyaspor” uzskatu par favorīti, kas apliecinās to, kāpēc iepriekš sekmīgi spēlējusi Turcijas čempionātā, un “Altay” spēlēt izbraukumā būs pavisam citādāk.

Prognozēju, ka “Alanyaspor” izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: “Altay” uzvara 4:1

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Alanyaspor" uzvara
KategorijaFutbols
Koeficients2.10
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu