40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Ak Bars” un “Salavat Yulaev” 2. cīņa

Kazaņa, 18:30 @ 19.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

KHL izslēgšanas spēles uzņem apgriezienus, un ir sākusies 2. kārta. Piektdienas vakarā sērijas otro maču aizvadīs Kazaņas “Ak Bars” un Ufas “Salavat Yualev”. Pirmajā mačā visai pārliecinoši uzvaru ar 4:1 svinēja “Ak Bars”, tādējādi, lai iekļūtu konferences finālā, nepieciešamas vairs tikai trīs uzvaras.

Regulārajā sezonā “Ak Bars” bija labākā Austrumu konferencē, kamēr “Salavat Yulaev” izcīnīja 4. vietu. Pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā Kazaņai pietika ar četrām spēlēm, lai pieveiktu “Torpedo”, bet Ufas un “Traktor” sērija noslēdzās pēc pieciem mačiem.

Abām piektdienas pretiniecēm kopīgs ir tas, ka tām patīk uzbrukuma hokejs, un Austrumu konferencē tās bija rezultatīvākās vienības. Par to var pārliecināties arī pēc savstarpējo spēļu rezultātiem, jo visos piecos šīs sezonas dueļos kopā gūti vismaz pieci vārti, turklāt vienā mačā gūti pat 10 vārti!

“Ak Bars” ir šī dueļa favorīte un prognozēju, ka piektdienas spēles pamatlaikā komandas kopā būs precīzas vismaz piecas reizes un uzvaru izcīnīs “Ak Bars”. Šo likmi iespējams atrast Klondaika.lv nedēļas īpašo likmju sadaļā!

Prognoze neprecīza: “Ak Bars” uzvara pagarinājumā ar 2:1

Lielākais iepazīšanās totalizatora bonuss Latvijā – 150 EUR naudas atmaksa!

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Ak Bars" izcīnīs uzvaru un kopā tiks gūti vismaz 5 vārti
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 3.00
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45