Kazaņa, 18:30 @ 19.03.2021

Prognoze neprecīza!

KHL izslēgšanas spēles uzņem apgriezienus, un ir sākusies 2. kārta. Piektdienas vakarā sērijas otro maču aizvadīs Kazaņas “Ak Bars” un Ufas “Salavat Yualev”. Pirmajā mačā visai pārliecinoši uzvaru ar 4:1 svinēja “Ak Bars”, tādējādi, lai iekļūtu konferences finālā, nepieciešamas vairs tikai trīs uzvaras.

Regulārajā sezonā “Ak Bars” bija labākā Austrumu konferencē, kamēr “Salavat Yulaev” izcīnīja 4. vietu. Pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā Kazaņai pietika ar četrām spēlēm, lai pieveiktu “Torpedo”, bet Ufas un “Traktor” sērija noslēdzās pēc pieciem mačiem.

Abām piektdienas pretiniecēm kopīgs ir tas, ka tām patīk uzbrukuma hokejs, un Austrumu konferencē tās bija rezultatīvākās vienības. Par to var pārliecināties arī pēc savstarpējo spēļu rezultātiem, jo visos piecos šīs sezonas dueļos kopā gūti vismaz pieci vārti, turklāt vienā mačā gūti pat 10 vārti!

“Ak Bars” ir šī dueļa favorīte un prognozēju, ka piektdienas spēles pamatlaikā komandas kopā būs precīzas vismaz piecas reizes un uzvaru izcīnīs “Ak Bars”. Šo likmi iespējams atrast Klondaika.lv nedēļas īpašo likmju sadaļā!

Prognoze neprecīza: “Ak Bars” uzvara pagarinājumā ar 2:1

Lielākais iepazīšanās totalizatora bonuss Latvijā – 150 EUR naudas atmaksa!

Prognoze: "Ak Bars" izcīnīs uzvaru un kopā tiks gūti vismaz 5 vārti
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
3.00
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Par ekspertu

Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
25
Precīzas
10
Zaudētas
15
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT