SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Saņemt

Prognoze: aizraujošās cīņas Madridē turpinās

Madride, 13:20 @ 06.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Madrides tenisa turnīrā interesantas cīņas risinās gan vīru, gan dāmu turnīrā. Astotdaļfinālā vīriešiem šodien savā starpā tiksies Kristians Garins un Daniils Medvedevs, savukārt sieviešu pusfinālā duelis starp Ešliju Bārtiju un Paulu Badosu.

Bukmeikeri gan Garina, gan Medvedeva izredzes vērtē visai līdzīgi, taču Medvedevs ir klasi augstāks spēlētājs. Lai gan karjeras bilance Medvedevam ir pozitīva, viņam ne īpaši patīk spēlēt uz māla, un mači uz šī seguma ir visai nervozi. Demonstrējot labu sniegumu nākamajos divos turnīros, viņš rangā var pat apsteigt Novaku Džokoviču, un tā būs liela motivācija Medvedevam, lai izspiestu maksimumu māla turnīros.

Vakar Medvedevam bija nepieciešamas mazliet vairāk kā divas stundas, lai trīs setos pārspētu Alehandro Davidoviču Fokinu, un šodienas pretinieks Garins ir līdzīga stila tenisists. Garins demonstrē labu sniegumu uz māla, un pirmajās divās kārtās viņš uzvarēja bez lielām grūtībām, taču prognozēju, ka Medvedevs pierādīs favorīta statusu un uzvarēs.

Pasaules labākā tenisiste Bārtija pusfinālā sacentīsies ar Badosu, kura turnīra gaitā pārspēja arī Anastasiju Sevastovu. Pirms mēneša tenisistes tikās uz māla Čārlstonas turnīrā, kurā visai pārliecinošu un negaidītu uzvaru svinēja Badosa. Var teikt, ka abas tenisistes ir karstākās spēlētājas uz māla šobrīd, jo piedzīvojušas tikai vienu zaudējumu.

Lai gan Bārtija ir tikusi līdz pusfinālam, divos mačos ir bijuši nepieciešami trīs seti, kas nozīmē visai sīvu spēkošanos. Jāņem vērā, ka Badosa arī spēlē savās mājās un skatītāju atbalsts var noteikti palīdzēt.

Mana prognoze: Medvedeva uzvara (1,64) x Badosas +4,5 geimu handikaps (1,98)

Prognoze neprecīza: Medvedeva zaudējums 4:6, 7:6(2), 1:6, Badosas zaudējums 4:6, 3:6

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Medvedeva uzvara x Badosas +4,5 geimu handikaps
KategorijaTeniss
Koeficients3.25
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Niks GaigalietisBest4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes17
Precīzas10
Zaudētas7
Atgrieztas0
Peļņa:6,97
Prognozes162
Precīzas75
Zaudētas87
Atgrieztas0
Peļņa:-2,32

Mēs izvēlamies

  • Cashback līdz 100 EUR
  • Saņem līdz 120€ bezriska likmēs!
  • 75€ bonusa likme
  • 3 x 100% bezriska likmes
  • Saņem €50 vērtas likmes!
  • Sporta iepazīšanās piedāvājums 100% naudas atgriešana līdz pat 40 €
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT
SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu