40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Afyon” nepieciešama uzvara

Stambula, 13:00 @ 04.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Svētdien Turcijas basketbola čempionātā tiksies divas komandai, katrai cīnoties par kaut ko citu – “Galatasaray” un “Afyon”. Mājiniece “Galatasaray” ar astoņām uzvarām un 18 zaudējumiem atrodas 14. vietā jeb pēdējā vietā, kas garantē palikšanu augstākajā līgā, savukārt “Afyon” ar 12 uzvarām un 14 zaudējumiem ir tieši vienu pozīciju zem izslēgšanas spēlēm.

“Galatasaray” spēlē slikti un pēdējās septiņās spēlēs izcīnījusi tikai vienu uzvaru. Tieši tāds pats stāsts ir ar “Afyon”, taču cerības uz izslēgšanas spēlēm ir dzīvas, tāpēc svētdien jāizcīna uzvara.

Šī ir lieliska iespēja “Afyon” atgriezties uz panākumu takas, turklāt komanda spēlē krietni labāk aizsardzībā nekā pretinieki. “Galatasaray” spēlē pārāk mīksti, tāpēc prognozēju, ka “Afyon” izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: “Galatasaray” uzvara 110:70

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Afyon" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.10
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63