40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Āfrikas Nāciju kausa fināla atkārtojums

Diamniadio, 20:00 @ 29.03.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Izloze vienu no Āfrikas piecām ceļazīmēm uz Pasaules kausa finālturnīru lēma sadalīt Āfrikas Nāciju kausa nesenajām finālistēm un 2018. gada Pasaules kausa dalībniecēm Senegālai un Ēģiptei ar Āfrikas lielākajām zvaigznēm Sadio Manē un Mohamedu Salāhu priekšgalā. Piektdien pirmajā mačā ēģiptieši mājās guva agrus vārtus un nosargāja minimālu pārsvaru līdz pat beigām – 1:0. Tas nozīmē, ka Senegālai, lai tiktu kaut pie pagarinājuma, Dakārā derēs tikai un vienīgi uzvara.

Senegāla pirmajās minūtēs Kairā ne tikai ielaida vārtus, bet arī zaudēja PSG aizsargu Abdū Diallo, tomēr atbildes spēlē daudz izšķirošāks būs senegāliešu uzbrukums un tas, vai izdosies uzlauzt Ēģiptes aizsardzību, kas Nāciju kausā un pirmajā pārspēlē 840 minūšu laikā ielaidusi tikai divus vārtus – arī Nāciju kausa finālspēles 120 minūtes beidzās ar bezvārtu neizšķirtu, Senegālai savu pārākumu pierādot tikai pendelēs.

Pasaules kausa atlasē Senegāla nav zaudējusi gandrīz 29 gadus (starp citu, tajā 1993. gada zaudējumā senegāliešu vienīgos vārtos pret Maroku guva Vācijas izlases pašreizējā futbolista Līroja Sanē tēvs Sulemans), 26 spēlēs tiekot pie bilances 18-8-0, un Āfrikā mājas faktors ir īpaši nozīmīgs. Senegālai ir spēcīgāks un sabalansētāks sastāvs par Ēģipti, ar Eiropā labi zināmiem meistariem visās līnijās, un to būs nepieciešams apliecināt otrdienas atbildes spēlē – citādi uz Kataru varēs doties tikai līdzjutēju statusā.

Prognoze precīza: Senegālas uzvara 1:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Senegālas uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.92
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90