40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Āfrikas komandas izcīnīs uzvaras

Džakarta, 12:45 @ 31.08.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Angola – Ķīna 76:83

Kotdivuāra – Libāna 84:94

Pasaules kauss basketbolā iesoļo nākamajā kārtā jeb otrajā fāzē. 16 labākās komandas mērojas spēkiem par medaļām, bet pārējās 16 izlases turpina cīņu par labākām vietām.

Mans fokuss apakšējā sešpadsmitnieka pirmajā kārtā būs Āfrikas komandām, kas parādīja respektablu sniegumu, bet top 16 neiekļuva.

Angola – Ķīna

Angolai pirmajā spēlē jātiekas pret Ķīnas izlasi, kas aizvadīja ļoti vāju pirmo grupu turnīru un visas spēles zaudēja ar vismaz 18 punktu deficītu bez lielām cerībām šajā spēlēs ieķerties. Ķīniešu sniegums kopumā blāvs un arī Kaila Andersona naturalizēšana izraisa jautājumus, jo lai gan NBA spēlētājs, bet ne tāds, kurš vienatnē varētu veidot spēli.

Angola toties kopumā atstāja nesliktu iespaidu, uzvarot Filipīnas, kā arī, izrādot sīkstu pretestību grupas uzvarētājai Dominikānai un Itālijai. Nevienu spēli nezaudējot ar vairāk kā 14 punktiem. Arī sastāvs kopumā respektabls Āfrikas komandai ar NBA spēlējošo Bruno Fernando, kā arī vairāki basketbolisti spēlē tādas līgās kā, piemēram, Vācijas Bundeslīgā.

Kotdivuāra – Libāna

Otrajā spēlē Ziloņkaula krasts tiksies pret Libānu. Libānu mums katram bija iespēja novērtēt un saprast cik šī komanda ir vāja. Ja neskaita sīvo spēli pret ar zemu morāli esošo Franciju, komandai absolūti bezcerīgs sniegums pret Latviju un Kanādu. Ziloņkaula krasta komanda turpretī prata izcīnīt uzvaru pret Irānu, ko vērtēju augstāk kā Libānu, kā arī izrādīja sīkstu pretestību Brazīlijai cīņā par ceļazīmi uz top 16. Sastāvu veido daudzi spēlētāji, kas spēlē pēc spēka Francijas otrajā līgā, kas noteikti ir labāka kā Libānas līga, kuru pārstāv Libānas izlases spēlētāji.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Kombinētā likme (handikapi) - Kotdivuāra (-2.5) x Angola (-2.5)
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.09
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73