40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: ACB līgas līderu tikšanās

Madride, 22:15 @ 13.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Otrdienas vakarā Spānijas ACB līgā uzvarētāju centīsies noskaidrot Madrides “Real” un “Lenovo Tenerife”. Līdz šim sezonā “Real” izcīnījusi 28 uzvaras un piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu, līdz ar to ieņemot 1. vietu tabulā, bet Tenerifes komanda ar 23 uzvarām un pieciem zaudējumiem ir 3. labākā.

Pagājušā nedēļa “Real” komandai bija ļoti veiksmīga, jo izdevās garantēt vietu Eirolīgas izslēgšanas spēlēs, kā arī uzvara tika izcīnīta Spānijas klasikā jeb pret niknāko sāncensi “Barcelona”. Ņemot vērā abus turnīrus, karaliskais klubs izcīnījis astoņas uzvaras pēdējās deviņās spēlēs.

“Tenerife” bez ACB līgas piedalās arī FIBA Čempionu līgā un dara to ļoti sekmīgi, jo iekļūts TOP8 fāzē, divreiz TOP16 turnīrā pārspējot arī “VEF Rīga”. Komanda demonstrē ļoti labu sniegumu, jo uzvarējusi pēdējās deviņās spēlēs pēc kārtas.

Komandas demonstrē ne tikai labu basketbolu, bet arī rezultatīvu – pēdējās divās ACB līgas mājas spēlēs “Real” guvusi vismaz 95 punktus, kamēr Tenerife izcēlusies ar 93 un 98 punktiem, tāpēc prognozēju, ka arī šis mačs būs rezultatīvs un komandas kopā gūs vairāk par 165,5 punktiem.

Prognoze neprecīza: “Real” uzvara 84:76

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: vairāk par 165,5 punktiem
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.90
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29