40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: ACB līderu duelis Tenerifē

Sankristovala de la Laguna, 19:00 @ 02.01.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Šodien mana prognoze būs uz Spānijas ACB līgas spēli starp divām turnīra līdervienībām. “Tenerife” komanda, kas šajā sezonā piedzīvojusi tikai divus zaudējumus, uzņems karalisko Madrides “Real”, kuri zaudējuši tikai vienu reizi regulārajā čempionātā – iepriekšējā nedēļā pret “Barcelona”.

Abas komandas šajā sezonā spēlē ļoti stabili, Tenerifei ir labi nokomplektēts sastāvs un tā var cīnīties ar visiem grandiem. Savukārt “Real” pēdējās spēlēs kļūst uz papīra nedaudz vājāka. Savainots ir viens no līderiem Entonijs Rendolfs, tomēr dažu spēlētēju neesamība nemaitā komandas sniegumu. Spilgts ir Fakundo Kampaco piemērs – viņš bija līderis, bet devās uz NBA, kamēr komandas sniegumā pagaidām viņa prombūtni nevar just.

Uzskatu, ka Madrides “Real” šajā spēlē uzvarēs, jo ir vismaz pakāpi spēcīgāka, un to izdarīs vismaz ar 3 punktu pārsvaru.

Labākais gada interneta kazino dubulto jauno klientu bonusu – nepalaid garām!

Prognozes rezultāts:Precīza
ACB. "Iberostar Tenerife" pret Madrides "Real": -2,5 Madrides “Real”
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.98
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73