Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: 1. pusfinālā ar 90 minūtēm nepietiks

Londona, 22:00 @ 06.07.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pirmajā pusfinālā spēlēs divas komandas, kuras turnīra gaitā izmanto līdzīgu shēmu un cenšas uzspiest pretiniekiem savu spēli. Līdz ar to viss saistošākais ir tas, kurai komandai biežāk būs bumba. Es gan nedomāju, ka redzēsim kaut ko no tā, ko piedāvāja Spānijas duelis pret Horvātiju, kur spāņu vārtsarga negadījums ļāva spēlei atvērties un aiziet abpusēji asā gultnē.

Liekot sastāvus uz papīra, šai spēlei nevar noteikt favorīti. Katrai vienībai ir augsta līmeņa uzbrucēju trio, pieredzējis un spēcīgs balsta pussargs un jauni vārtsargi. Itālijai, protams, par trūkumu var saukt malējā aizsarga Spinacolas neesamība, kas nedaudz atvieglos dzīvi pieredzējušajam Aspilikuetam. Paredzu uzmanīgu spēli pamatlaikā, kur komandām diez vai izdosies noskaidrot uzvarētāju.

Prognoze precīza: pamatlaiks noslēdzās 1:1

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: neizšķirts pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients3.20
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84