40 EUR bezriska likme
Saņemt

Pasaules U20 čempionāts hokejā: Krievija pret Vāciju

Edmontona, 19:00 @ 02.01.2021

Ar šo spēli tiks atklāts ceturtdaļfināls. Vācijas jaunie hokejisti jau ir pārsteiguši visus – trīs no četrām spēlēm spēlējot vien 14 vīru sastāvā, tika izcīnīti divi svarīgi punkti un pēdējā mačā nu jau pilnā sastāvā pārspējot šveiciešus ierindojās trešajā vietā. Diezgan droši var teikt, ka vāciešiem šī būs pēdējā turnīra spēle, jo krievu hokejisti ir labāki, taču vārtus tie ir ielaiduši katrā spēlē, arī vienīgos goda vārtus turnīrā austrieši guva tieši krieviem.

Stutzle – Elias – Peterka šis uzbrucēju trio noteikti radīs vārtu gūšanas momentus šovakar, jo visi trīs ir top 5 rezultatīvāko spēlētāju sarakstā, kopā sakrājuši 28 rezultativitātes punktus.

Krievu pirmais numurs vārtos Askarovs līdz šim nav paradījis arī to sniegumu, ko no viņa gaidīja līdz šim. Ļoti iespējams, ka viņš būs tieši no tiem materiāliem, kas ir sezonas nevis turnīru vārtu vīri.

Pasaules U20 čempionāts hokejā. Krievija pret Vāciju: Kopējais Vācijas vārtu skaits virs 1
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.84
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls tipsters
Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes105
Precīzas49
Zaudētas49
Atgrieztas7
Peļņa:+0,64