40 EUR bezriska likme
Saņemt

Pasaules U20 čempionāts hokejā: Krievija pret ASV

Edmontona, 04:30 @ 26.12.2020
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Krievi ir galvenie favorīti uz zeltu šogad, jo viņiem ir bijis visvairāk laika, lai sagatavotos turnīram. Vēl pirms Krievijas jaunieši zaudēja kanādiešiem pārbaudes spēlē viņi bija lielāki favorīti pēc koeficentu viedokļa uz šodienas spēli. Spēle pret kanādiešiem bija līdzīga, varbūt nedaudz pārsteidza mazrezultativitāte, taču vienīgos vārtus krievi ielaida, kad viņu pirmais numurs Askarovs tika nomainīts.

Krieviem pārliecinoši būtu jānospēlē jau grupu turnīrā, jo šī komanda kopā aizvadīja turnīru prestižajā Eiroturē (Četru nāciju turnīrs, kas tiek aizvadīts četras reizes gadā, tajā piedalās Krievija, Čehija, Zviedrija un Somija). Spēlējot pret stipri vecākiem un pieredzējušajiem pretiniekiem, krievi izcīnīja uzvaru turnīrā. ASV ir laba komanda, taču šaubos ka spēs parādīt labāko potenciālu grupu turnīra spēlēs, jo komandai nav spēļu prakses tik lielas kā vēlētos.

Prognoze precīza. Krievija guva panākumu 5:3

Prognozes rezultāts:Precīza
Pasaules U20 čempionāts hokejā. Krievija - ASV: Krievijas izlases uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients2.39
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls tipsters
Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes105
Precīzas49
Zaudētas49
Atgrieztas7
Peļņa:+0,64