Pasaules U20 čempionāts hokejā: Krievija pret ASV

Edmontona, 04:30 @ 26.12.2020

Prognoze precīza!

Krievi ir galvenie favorīti uz zeltu šogad, jo viņiem ir bijis visvairāk laika, lai sagatavotos turnīram. Vēl pirms Krievijas jaunieši zaudēja kanādiešiem pārbaudes spēlē viņi bija lielāki favorīti pēc koeficentu viedokļa uz šodienas spēli. Spēle pret kanādiešiem bija līdzīga, varbūt nedaudz pārsteidza mazrezultativitāte, taču vienīgos vārtus krievi ielaida, kad viņu pirmais numurs Askarovs tika nomainīts.

Krieviem pārliecinoši būtu jānospēlē jau grupu turnīrā, jo šī komanda kopā aizvadīja turnīru prestižajā Eiroturē (Četru nāciju turnīrs, kas tiek aizvadīts četras reizes gadā, tajā piedalās Krievija, Čehija, Zviedrija un Somija). Spēlējot pret stipri vecākiem un pieredzējušajiem pretiniekiem, krievi izcīnīja uzvaru turnīrā. ASV ir laba komanda, taču šaubos ka spēs parādīt labāko potenciālu grupu turnīra spēlēs, jo komandai nav spēļu prakses tik lielas kā vēlētos.

Prognoze precīza. Krievija guva panākumu 5:3

Pasaules U20 čempionāts hokejā. Krievija - ASV: Krievijas izlases uzvara pamatlaikā
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
2.39
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs
Profesionāls tipsters
Par ekspertu

Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.

Likmes
4
Precīzas
2
Zaudētas
1
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
105
Precīzas
49
Zaudētas
49
Atgrieztas
7
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT