Milvolki @ 04.02.2021

Prognoze neprecīza!

Šonakt savā starpā tiksies divas ļoti meistarīgas komandas. “Bucks” ar Janni Adetokunbo priekšgalā uzņems  Indianas “Pacers”. Par izteiktu favorīti tiek uzskatīta Milvolki komanda, kurai arī iepriekšējā dienā bija brīvdiena, kamēr Indiana aizvadīja spēli. Tomēr uzskatu, ka tik un tā būs ļoti sīvs duelis, jo Indiana var likt pretim kvalitatīvu aizsardzību, “match up” ir salīdzinoši līdzīgi, tādēļ nedomāju, ka “Bucks” ies viegli.

Sabonis un Tērners ir labā formā un rāda labu sniegumu, šie spēlētāji centīsies sagādāt galvassāpes grieķu “frīkam”. Interesanta cīņa būs arī Brogdons pret Holideju, abi līdzīgi spēlētāji, kas vada savas komandas. Domāju, ka “Pacers” var pārsteigt un uzvarēt šo spēli vai vismaz kārtīgi “ieķerties” tajā. Nelieli favorīti, protams, ir “Bucks”, bet uzskatu, ka nav lielu argumentu, lai būtu sagrāve, tādēļ prognozēju +8,5 handikapu Indianai.

Prognoze neprecīza: “Bucks” uzvara ar 130:110

NBA, "Bucks" - "Pacers": "Pacers" + 8,5 handikaps
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.84
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Par ekspertu

Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.

Eksperta statistika
Likmes
15
Precīzas
5
Zaudētas
10
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
43
Precīzas
15
Zaudētas
28
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT