40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Pacers” izrādīs pretsparu “Bucks” līderiem

Milvolki @ 04.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Šonakt savā starpā tiksies divas ļoti meistarīgas komandas. “Bucks” ar Janni Adetokunbo priekšgalā uzņems  Indianas “Pacers”. Par izteiktu favorīti tiek uzskatīta Milvolki komanda, kurai arī iepriekšējā dienā bija brīvdiena, kamēr Indiana aizvadīja spēli. Tomēr uzskatu, ka tik un tā būs ļoti sīvs duelis, jo Indiana var likt pretim kvalitatīvu aizsardzību, “match up” ir salīdzinoši līdzīgi, tādēļ nedomāju, ka “Bucks” ies viegli.

Sabonis un Tērners ir labā formā un rāda labu sniegumu, šie spēlētāji centīsies sagādāt galvassāpes grieķu “frīkam”. Interesanta cīņa būs arī Brogdons pret Holideju, abi līdzīgi spēlētāji, kas vada savas komandas. Domāju, ka “Pacers” var pārsteigt un uzvarēt šo spēli vai vismaz kārtīgi “ieķerties” tajā. Nelieli favorīti, protams, ir “Bucks”, bet uzskatu, ka nav lielu argumentu, lai būtu sagrāve, tādēļ prognozēju +8,5 handikapu Indianai.

Prognoze neprecīza: “Bucks” uzvara ar 130:110

Prognozes rezultāts:Zaudēta
NBA, "Bucks" - "Pacers": "Pacers" + 8,5 handikaps
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.84
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31